reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy naszych pociech....

karincia, neverend - wysłałam Wam po 4 piosenki (witaminki, bursztynek, słonie i jagódki), napiszcie mi czy Wam działają bo miałam kłopoty z wysyłaniem...jutro postaram się powysyłać następne piosenki :tak: Piszcie dziewczyny, która by jeszcze chciała;-)
U nas ostatnio hitem jest ta piosenka Traditional children's songs: Clementine śpiewamy z Julą, a młody jest zainteresowany jak nie wiem:-) a jeśli chodzi o zabawki to Jasiek najbardziej lubi kolorową, szeleszczącą reklamówkę i bąka :-D
ja bardzo poprosze o jakies pioseneczki -z góry dziekuje

ja bardzo poprosze o jakies pioseneczki -z góry dziekuje
renatam2@op.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Aneczka super zabawa,moja siedzi w leżaczku i jedna raczką trzyma coś w buzi ,a druga w to klepie i efekt jest taki ze jak ssie mleczko to jedna łapką mnie poklepuje;-)
to samo Adas robi:tak:
to co do buzi cale nei wejdzie tez jest klepane, najlepiej jest klepac w ksiazeczke
a ostatno fajan zabawa to siedzenei u mnie na kolanach i rzucanie zabawka i sieganie po nia
jak ja podniose to zle, musi sam
 
a ostatno fajan zabawa to siedzenei u mnie na kolanach i rzucanie zabawka i sieganie po nia
jak ja podniose to zle, musi sam
u nas tak samo:) a śmiechu przy tym ile...
ostatnio też odkryła, że jak mocno machnąć łapką na przewijaku, to się zrobi głośne "bum" o podłoże; więc teraz mam machanie rączkami, BUM i konsternacja małej - wlepia we mnie gałki z miną pt. : "i co teraz"?;-)
no a najfajniej jest jak się mama nad nią nachyli, ona może wtedy mocno zacisnąć piąstki na włosach i ciągnąć; wtedy mama woła "ała" i jest tak bardzo śmiesznie:-)że się w głos śmieje:-)
no i wciąż małą rozbawia "kosi kosi łapci" stópkami:tak:
 
u nas tak samo:) a śmiechu przy tym ile...
ostatnio też odkryła, że jak mocno machnąć łapką na przewijaku, to się zrobi głośne "bum" o podłoże; więc teraz mam machanie rączkami, BUM i konsternacja małej - wlepia we mnie gałki z miną pt. : "i co teraz"?;-)
no a najfajniej jest jak się mama nad nią nachyli, ona może wtedy mocno zacisnąć piąstki na włosach i ciągnąć; wtedy mama woła "ała" i jest tak bardzo śmiesznie:-)że się w głos śmieje:-)
no i wciąż małą rozbawia "kosi kosi łapci" stópkami:tak:
Moja tez mnie ciagnie za wlosy przy kazdej mozliwej sposobnosci:-D tylko ze to wcale nie jest smieszne bo jak zlapie to z reguly kilka wyrwie a pozniej jej musze wyplatywac spomiedzy paluszkow:eek:
Ostatnio nauczyla sie ze plastikowa grzechotka uderzana o panele daje cudowny glosny dzwiek, wiec upatrzy sobie jakas, bierze ja w garsc i heja z maty przez puzzle na panele no i zaczyna walic:-D Caly czas przymyka oczka przy tym, wyglada komicznie:-D nie chce nawet myslec co wtedy czuja sasiedzi z dolu:szok:
 
moja córcia uwielbia bawić się zwykłym balonem- najbardziej lubi niebieski, jak polezy nadmuchany kilka dni to robi się mięciutki, trzyma go rączkami i nóżkami i gryzie "zawiązanie", wtedy jest przeszczęśliwa!

mój Kacperek też uwielbia balony wszystko mu jedno jaki kolor ja tylko boje się jak próbuje gryźć żeby nie pękł
 
a my odkryliśmy ostatnio ze strasznie smieszy nasza Małą taki myk:

siadamy na przeciwko siebie - ja na kanapie z Alą a mój męzu jakies 3 metry dalej na przeciwko i rzucamy do siebie byle czym - jakims miśkiem kolorowym np.

Alcia śmieje się na głos tak że wow:)

Spróbujcie ze swoimi - moze tez podziała:)

A balona kiedys dostała od kelnerki w restauracji jak darła jape i nic jej nie pasowało i mało podziałał:)
A teraz własnie chyba bym się bała jej dać, zeby nie przegryzła..ale pewnie miała by dobra zobawe, zobacze moze wypróbuje;p
 
Ostatnia edycja:
Martyna zaśmiera się kiedy siedzi obok mnie, a ja bawie się z naszym psem. Pies lekko powarkuje w zachęcie do dalszej zabawy i szarpiemy miśka. Albo kiedy klaszcze w ręce i pies ucieka jak szalony. Super zabawa... Młoda rozbawiona, pies zadowolony i wszystko gra...
 
reklama
a ja wyrodna matka rzucam w dziecko zabawkami ;-) Monia przeszczęśliwa a jak dostanie w twarz to aż się zanosi od śmiechu :-)

bo rzucam malymi pluszaczkami - głównie takimi z Ikei :-)

no i Monika zakochana jest w... Teletubisiach :-) bajki jeszcze co prawda nie oglądała ale mamy poduszkę z Teletubisiem i maskotkę Po (czerwona) :-) najbardziej podobają jej się oczka i na teletubisiach właśnie nauczyła się pokazywać oczko :-)
poduszkę tuli, drapie oczka Tubisiowi i jest mega zodowolona :-)

aha i jest jeszcze jedna wielka miłość Moniki...kocyk...mamy taki welurowy, mięciutki kocyk rożek - dokładnie taki: PROMOCJA śpiworek kocyk rożek becik okrycie 3w1 (989527446) - Aukcje internetowe Allegro i jak tylko zawinę nim Monię to na ustach pojawia się błogi uśmiech ;-) zawsze przed i po kąpieli :-) w nocy przykrywam nim ją jak się karmimy - ja też go uwielbiam :-) nawet myslałam żeby kupić kilka i zrobić z nich jeden wielki :-)
 
Do góry