reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy naszych pociech....

Ja powiele prośbę Rubi. Poproszę o wszystko co macie mitemil@interia.pl :-)

Moja Martna natomiast coraz dłużej portafi się zająć proponowanymi zabawkami :-)

35020459.jpg


78084754.jpg


73635893.jpg
 
reklama
Hehe mitemil na ostatnim zdjeciu widze,ze masz to samo co ja...fisher price karuzele ,ja swoja wylicytowalam na aukcji za mniej niz polowe ceny ze sklepu...ale cos mi ona nie zdaje egzaminu,mala jest nia slabo zainteresowana...a te swiatelka co na rysunku sa tak intensywnie pokazane to mi wcale tak super nie swieca.:-(Mam ja dopiero od wczoraj...moze sie malej jeszcze odmieni.
 
Hehe mitemil na ostatnim zdjeciu widze,ze masz to samo co ja...fisher price karuzele ,ja swoja wylicytowalam na aukcji za mniej niz polowe ceny ze sklepu...ale cos mi ona nie zdaje egzaminu,mala jest nia slabo zainteresowana...a te swiatelka co na rysunku sa tak intensywnie pokazane to mi wcale tak super nie swieca.:-(Mam ja dopiero od wczoraj...moze sie malej jeszcze odmieni.

Gratuluje udanego zakupu :-) Uważaj na tę karuzelę, bo żarłok baterii z niej straszny :szok: A rysunki świetlne widać ładnie w nie za wysokim, bardzo ciemnym pokoju (np wieczorem gdzie nie wpada światło księżyca, czy oświetlenia ulicznego).
 
Ja ostatnio z moją tak zrobiłam, ale nie załapała nic, a tylko mi zrobiła minę bardzo smutnego dziecka. No bo jak mama mogła zniknąć.
 
reklama
Moja przy tej zabawie robi wielkie oczy jakby chciała powiedzieć: "Matka, co Ty wyprawiasz" :-D

Bardzo dziękuje za przesłane materiały na maila :tak:
 
Do góry