reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy naszych pociech....

reklama
Gratuluje udanego zakupu :-) Uważaj na tę karuzelę, bo żarłok baterii z niej straszny :szok: A rysunki świetlne widać ładnie w nie za wysokim, bardzo ciemnym pokoju (np wieczorem gdzie nie wpada światło księżyca, czy oświetlenia ulicznego).
mój mąż przerobił na kabel do prądu :) a co do rzucików potwierdzam- po prostu musi być ciemno
 
my do projektora-pozytywki kupilismy ładowarke do baterii i baterie wielokrotnego uzytku bo tez majatek by poszedl na zwykle batrerie:tak:

my z Adasiem sie bawimy ostatnio w jedzenie stopek przy przewijaniu pieluszki, piszczy z radosci jak udaje ze mu jem i sam mi znow podsuwa
no i zamiast Pana Jana spiewam mu Pana Adama- narazie ulubiona piosenka
 
Mewa moja daje paluszki z rączki i ma radochę jak nie wiem. Z paluszkami u stóp nie próbowałam, ale jutro zobaczę czy jej się spodoba. Chociaż lubi jak się bawię jej stopami i paluszkami.
Ja też śpiewam Panie Janie.
 
mój mąż przerobił na kabel do prądu :) a co do rzucików potwierdzam- po prostu musi być ciemno

Dobry pomysł :-)

my do projektora-pozytywki kupilismy ładowarke do baterii i baterie wielokrotnego uzytku bo tez majatek by poszedl na zwykle batrerie:tak:

Do mojej karuzeli pasują nietypowe baterie i nie spotkałam jeszcze takich akumulatorków :-(
 
Kupiłam taką na allegro i d...tylko świeci i buczy, szkoda zachodu, żeby osyłać. Niby Młodemu się podoba, ale ciężka jest i boję sie trzymać ja przykręconą do łóżeczka, baterie szybko padają, a są 4.

Pietrszce tez śpiewałam Panie Janie, ale woli "Wpadł pies do kuchni", no i przebój "Gdzie żeś ty bywał czarny baranie?" - wtedy zaśmiewa się na przewijaku, óźniej złośći, zeby przerwać, bo on "śpiewa":-).
Jak "Jedziemy autostopem" to jest rowerek.
 
Polecam rewelacyjne sluchowisko dla dzieci...wiadomo , ze nie zrozumieja z niego za wiele ale intonacja glosow jest niesamowita i napewno zainteresuje Waszego maluszka...

Jest okolo 9 odcinkow tego sluchowiska, konczy sie jeden i automatycznie wlacza sie kolejny wiec nie ma problemow z przelaczaniem
[video=youtube;WHyydqjYkdA]http://www.youtube.com/watch?v=WHyydqjYkdA&feature=PlayList&p=BCDEBBF9091A1A9B&playnext=1&playnext_from=PL&index=9[/video]

Polecal rowniez polska strone Fischer Price na ktorej znajduja sie zabawy z dziecmi dostosowane do wieku
http://www.fisher-price.com/fp.aspx...cat=myfp_4_5&featureactcat=myfp_plfeature_4_5
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry