reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy naszych pociech....

reklama
A ja Wam powiem,że mój tata - dziadek Mani tak jej fałszuje,że zwiewam i zakopuję się pod kołdrą. Za to ona śmieje się już na sam jego widok. Nie wiem, co tak na nią działa. Ale powiem Wam,że jak jej strzelę głupowatą miną i zaciągnę fałszem, to skubanica też wyda piejący śmiech:)
 
A tym katowałam swoich rodziców! Pamiętacie???
[video=youtube;s436f0jc9AY]http://www.youtube.com/watch?v=s436f0jc9AY[/video]
[video=youtube;wAQbbdC35eU]http://www.youtube.com/watch?v=wAQbbdC35eU&feature=related[/video]
 
Ostatnia edycja:
No mnie się łezka w oku zakręciła normalnie zwłaszcza jak usłyszałam te odgłosy zwierząt. Jak ja to pamiętam! Nawet wiedziałam jak te dzieci były ubrane! A w 1986 ja 6 lat miałam! Toć to nieprawdopodobne:)
 
ojjj jak kaczuszki posłuchałam to też sie rozpłynęłam - tez pamiętammmmm:-p:-p:-p

nie wiem czy to nazwać zabawą, ale moja Alcia lubi bardzo jak sobie leży i jej sie dupcie podrzuca do góry, albo kóla na boczki - normalnie popiskuje wtedy z zachwytu. Nie raz to tak ją wytrzęse że szok:-Dmam nadzieje ze to jakos na kręgosłup jej nei szkodzi:shocked2:
 
reklama
Muminki zawsze nam panie włączały w przedszkolu, jak już czekaliśmy na rodziców-uwielbiałam je. Kaczkę dziwaczkę śpiewam Młodemu, bo ma żółciutką kaczuszkę, która kwacze i przepada jak nią się rusza i śpiewa. Ja mam dobrze, bo mama pracowała 35 lat w przedszkolu i zna mnóstwo wierszyków i piosenek, a Młdemu w to graj, słcha i "podpowiada";-)
 
Do góry