reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy naszych pociech....

nie wiem czy to nazwać zabawą, ale moja Alcia lubi bardzo jak sobie leży i jej sie dupcie podrzuca do góry, albo kóla na boczki - normalnie popiskuje wtedy z zachwytu. Nie raz to tak ją wytrzęse że szok:-Dmam nadzieje ze to jakos na kręgosłup jej nei szkodzi:shocked2:

Moja to samo :-):-):-):-) Biorę jej dupeczkę i ją podsąsam śmieje sie pzry tym bardzo. Na boczki też robię efekt taki sam :laugh2::laugh2::laugh2:.
 
reklama
Hubert uwielbia lusterko! Normalnie jakiś narcyz nam rośnie. Jak nieraz coś mu nie pasuje i płacze, to mąż bierze go do lusterka i jest cisza. Ogląda, śmieje się, a potem chowa główkę jakby się wstydził:-D Drugą jego ulubioną zabawą jest łapanie maskotek od karuzeli. Jak go ubieram na przewijaku, to włączam mu karuzelę. Misie się kręcą, a on je łapie. Mata już powoli mu się nudzi:-( Zamówiłam mu teraz pałąk do łóżeczka. Może to go też zainteresuje.
 
Drugą jego ulubioną zabawą jest łapanie maskotek od karuzeli. Jak go ubieram na przewijaku, to włączam mu karuzelę. Misie się kręcą, a on je łapie. Mata już powoli mu się nudzi:-(
u nas dokładnie tak samo; teraz kładę córcię na zwykłą matę bez pałąków, wywija wtedy kończynami na wszystkie boki i chyba właśnie przez brak "tego czegoś wiszącego nad głową" ją woli;
 
u nas mata ciagle atrakcyjna, a szczegolnie lusterko z boku

za to karuzelka mniej, musze nasladowac odglosy zwierzatek co mu sie kreca nad glowa i jego ulubiona osmiorniczka atakowac te zwierzeta zeby sie nie znudzil za szybko;-)
 
moze Wasze dzieciaczki tez polubia ta piosenke:-)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=yihq8BIhL9c&NR=1&feature=fvwp"]YouTube- The Elephant Song - Cool Tunes for Kids by Eric Herman[/ame]
 
Mewa!!! piosenka czad!! mnie się podoba jak fiks :-D świetny wokal :-) a MArcel to zaniemówił i słuchaaał i patrzył i wzdychał :-D super jest! dzięki :tak:
 
Ostatnia edycja:
piosenka czad ;-)

Monia za mata nigdy nie przepadala ale za to zestaw gimnastyczny robi nadal furore tym bardziej ze Monia juz sama umie sobie "wlaczyc" muzyczke i swiatekla :-)
no i przez odwrazliwianie wiem gdzie moja corka ma laskotki :-)
 
reklama
Rubi moja zmienia muzykę w karuzeli jak się budzi w dzień to zanim mnie woła sobie włącza (jedyny minus tego, ze jej ulubiona muzyka jest na najwyższym przycisku i niestety jeszcze za mała by dosięgnąć :(( )
A na macie włącznik mamy od góry więc długo sama nie włączy :(

Gratulacje dla Moniki
 
Do góry