reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy naszych pociech....

reklama
moja dzisiaj zasnęła przy Żabce małej, którą Andariel wkleiła. Gadyby ta piosenka chociaż była wolna czy cóś, ale ona jest dość skoczna. Widocznie dziewczyna tak lubi. W ogóle to muszę jej częściej piosenki puszczać, bo widzę, że jej pasują.
 
karincia, neverend - wysłałam Wam po 4 piosenki (witaminki, bursztynek, słonie i jagódki), napiszcie mi czy Wam działają bo miałam kłopoty z wysyłaniem...jutro postaram się powysyłać następne piosenki :tak: Piszcie dziewczyny, która by jeszcze chciała;-)
U nas ostatnio hitem jest ta piosenka Traditional children's songs: Clementine śpiewamy z Julą, a młody jest zainteresowany jak nie wiem:-) a jeśli chodzi o zabawki to Jasiek najbardziej lubi kolorową, szeleszczącą reklamówkę i bąka :-D
 
Dziewczyny w co jeszcze bawicie sie z Waszymi pociechami? U nas "akuku" , " gdzie jest mama", "wazyla sroczka kaszke" juz jest oklepane i brakuje mi pomyslow do wspolnych zabaw:sorry2:
 
reklama
Do góry