reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 645
Miasto
Warszawa
Uwielbiam moje rozmówczynie i rozmówców. Jestem wdzięczna, że chcą się dzielić z wami swoją wiedzą. Tym razem, ponownie Agnieszka Stefaniak - logopeda i pedagog specjalna opowiada, jaką wartość niosą ze sobą zabawy paluszkowe.

Czego się dowiesz z naszej rozmowy:
  • Jak na rozwój dzieci wpływają zabawy paluszkowe?
  • Jaki wpływ mają na motorykę małą?
  • Co wspólnego mają z komunikowaniem się?
  • Czego uczą o emocjach?
  • Jak wpływają na rozwój mowy dziecka?
  • Dlaczego zabawy paluszkowe są dobre nie tylko dla najmłodszych?
A jeśli obejrzysz do końca, to ... w gratisie terapia śmiechem

Co warto wiedzieć o mojej rozmówczyni? Agnieszka prowadzi zajęcia terapeutyczne, podczas których najważniejsze jest podejście oparte na relacji z dzieckiem. Ma duże doświadczenie pracy z małymi dziećmi. Jej działalność terapeutyczna opiera się wyłącznie poprzez stworzoną więź z dzieckiem i zabawę, w której dziecko czuje się bezpiecznie i może zawsze swobodnie wyrazić siebie. Zajmuje się terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju i mowy.
 
reklama
Do góry