reklama

zabawy, piosenki dla 2,5-latkow...

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Anioleekk78, 23 Listopad 2006.

1. Anioleekk78

Anioleekk78 Aktywna w BB

Witam,
    Czy macie jakies fajne strony gdzie sa spisy tekstow piosenek, wierszykow? Albo jakies zabawy dla dzieci? Tylkko nie zabawy przy komputerze!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam
    Ania

2. Amoneczka

Amoneczka Początkująca w BB

Witam,
    moja córeczka - też 2,5 letnia bardzo lubi: nieśmirtelnie "kóło graniaste" i ostatnio:
    "Idzie zuch, wicher dmucha i do tyłu ciągnie zucha, ale zuch się nie przjmuje i wesoło maszeruje." Po "ale zuch się..." jest powtórka. Największą frajdę sprawia jej gdy śpiewamy ją podczas marszu i przy słowach "do tyłu ciągnie zucha" cofamy się. :)
    Poza tym:
    "Wio koniku, a jak się postarasz na kolację zajedziemy akurat. Tobie owsa nasypiemy zaraz, a ja sobie smaczną zupkę będę jadł."
    Z innych "końskich" ;) tematów, to "Konik, z drzewa koń na biegunach."
    To tak na gorąco z osobistych doświadczeń.
    Pozdrawiam.

3. reklama
  4. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

5. sewa

sewa mamuśka ;-)

Aniab ale fajna ta stronka. Super :tak::tak::tak:

6. Mati&Mela

Mati&Mela Zaciekawiona BB

Faktycznie świetna strona

7. edyta27

edyta27 O&M

8. stylg

stylg Początkująca w BB

9. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Ja zaczynam powoli kompletować książki z podkładami muzycznymi - mój ostatni zakup "Pląsy z długą brodą"

10. reklama
  11. Mela_T

Mela_T Początkująca w BB

Ja też kiedyś kupiłam laptop dla dziecka, ale szybko się zorientowała ze to nie taki prawdziwy:) Teraz u mnie na topie Sylvanian Famielies mamamartas.pl Fajne zabawki, jak na razie fajnie się razem bawimy. Wymyślamy historyjki, uczę troszkę o świecie zwierzątek.

Poleć forum