reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawy urodzinowe dla 4 latka

Dołączył(a)
30 Październik 2011
Postów
1
Mam przeprowadzić młotrzemu bratu urodziny, ale niewiem jakie mogó być zabawy :(Jeśli znacie jakieś fajne zabawy dla 4 latków to napiszcie, prosze.
 
reklama
1. umiesc w balonikach karteczki z zadaniami np. zrob pajacyka, klasnij w rece, turlaj sie, namaluj cos, zaspiewaj itd nadmuchaj baloniki i niech goscie przebijaja je i wykonuja zadania
2. zabawa w krzeselka tylko wersja troszke inna umiesc na podlodze kawalki gazety i wlacz muzyke niech dzieci tancza kolo a jak zatrzymasz niech szybko wedruja na gazete oczywiscie dla 1 goscia nie bedzie miejsca niech wiec otrzyma nagrode pocieszenia gume czy lizaka i poczeka na boczku, zabierasz znow 1 gazete a pozostali goscie niech sie bawia i tak dopoki nie wylonisz zwyciescy
3 podziel gosci na 2 druzyny zrob slalom i ugotuj pare jajek daj lyzki i niech dzieci niosa jajka na nich pokonujac slalom (mysle ze 4 latki poradza sobie z tym)
4. a moze kregle??? jesli nie masz w domu prawdziwych to wystarczy pilka i pare plastikowych butelek z mala iloscia wody w srodku zeby sie tak latwo nie przewracaly
5. kalambury 1dziecko niech udaje jakies zwierzatko a pozostale niech zgaduja
6 a moze zabawy z ciastolina czy farbkami ale jesli duzo gosci to nie polecam bo efekty moga byc nawet na scianach z farb


Na razie wiecej nic mi nie przychodzi do glowy ale jak cos znow wymysle to napisze. Mysle że dzieci sobie poradza z tymi zadaniami.
 
Fajna jest gra urodzinowa dla dzieci pod tytułem Klaun, jest praktycznie za grosze, a sprawia dzieciakom naprawdę mnóstwo frajdy. Widziałam też tam grę w Safari, też bardzo fajna się wydaje :)
 
reklama
Noo... dzięki naprawdę fajne pomysły :) nie ma co :) nawet chyba mi się przydadzą :) chociaż mój 6 latek to już sam się umie sobą zająć :)
 
Do góry