reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy urodzinowe

U

usunięty

Gość
Witajcie. Mam nadzieję że i teraz mi coś doradzicie a mianowicie moja jedynaczka 28 lipca będzie obchodzić trzecie urodzinki. Z racji tego że będzie aż 8 dzieciaczków w przedziale wiekowym 1-8 lat nie mam zbytnio pojęcia na temat zabaw. Jakieś porady? Co u Was się sprawdza tak aby wszyscy się świetnie bawili
 
reklama
Rozwiązanie
Myślę że te zabawy można podciągnąć pod ulubionych bohaterów:)
Gdyby nie to że nie wiem jak zaangażowani będą rodzice przedszkolaków to chętnie pobawilabym się z gośćmi w wypieki i dekoracje muffinek czy w dekorowanie doniczek i sadzenie roślinek.
Aaa w tym roku pierwszy raz będziemy robić swoje lody razem z dziećmi i wątek cukrową.
U nas impreza będzie na max 4h więc trzeba to jakoś zorganizować żeby nikt się nie nudził i nie przebodźcował
Hej:) co lubi Twoja Pociecha?
Moja uwielbia my little pony i u nas z zabaw urodzinowych jest:
Przyklejanie kucykowi pluszowemu ogona papierowego na taśmę dwustronna bo dzieci są w przedziale 2-11.
Poszukiwania słodyczy w sianie (robiliśmy w ogrodzie i do małego basenu trochę siana a tam wrzucone słodycze z różnymi kolorami każde dziecko miało minutę i swój kolor i zbierali słodycze)
Wyławianie jabłek
W tym roku we wrześniu do tego repertuaru bedzie rzucanie do celu albo strzelanie z łuku zabawkowego, warsztaty z malowaniem kubków bo przyjda dzieci z przedszkola pierwszy raz
 
Myślę że te zabawy można podciągnąć pod ulubionych bohaterów:)
Gdyby nie to że nie wiem jak zaangażowani będą rodzice przedszkolaków to chętnie pobawilabym się z gośćmi w wypieki i dekoracje muffinek czy w dekorowanie doniczek i sadzenie roślinek.
Aaa w tym roku pierwszy raz będziemy robić swoje lody razem z dziećmi i wątek cukrową.
U nas impreza będzie na max 4h więc trzeba to jakoś zorganizować żeby nikt się nie nudził i nie przebodźcował
 
Rozwiązanie
Do góry