reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

    Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

    Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

    I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Zabawy urodzinowe

Chrząszczyk 1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Październik 2017
Postów
2 708
Rozwiązania
1
Jest taka zabawka interaktywna Froggy Party z firmy Dumel. Syn zapragnął jej kiedyś na mikołajki. W tym roku wykorzystaliśmy ja na zabawie urodzinowej. Super zabawka. Zabka wymyśla dla dzieci różne zadania. W formie przyznanego punktu za najlepiej wykonane zadanie ma pieczątki na rączkę. Można ją podłączyć pod głośniki zeby byla glosniejsza gdyby ktos urzadzal urodziny w ogrodzie choć my akurat z tego nie korzystalismy. Popatrz na you tube. Myśle, że powinien być zamieszczony jakiś filmik odnosnie zabawki. Udanych urodzin.
 
reklama

Calour

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
54
Rozwiązania
0
Ważne tutaj bedzie ustalenie motywu przewodniego dla przyjęcia. Oczywiście wszystko zależy od preferencji dziecka. Jeżeli maluch jest na etapie fascynacji piratami, zamieńcie dom w statek groźnych wilków morskich, jeśli dziecko lubi magiczne sztuczki – wyczarujcie atmosferę kojarzącą się z czarami. Jeśli jednak nie chcesz się bawić w takie planowanie atrakcji, polecam po prostu wybrać się do sali zabaw w której będzie animator oraz animator powinien zaplanować dla maluchów zabawy! Link do: Imprezy dla dzieci poza domem – organizacja imprez Warszawa
 
Ostatnia edycja:
Dołączył(a)
29 Sierpień 2019
Postów
4
Rozwiązania
0

Załączniki

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry