reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy w plenerze-czyli nasze pomysły na dobrą zabawę w Dzień Dziecka

Aiwyls

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2007
Postów
243
Miasto
z Polski
To jeżeli większość zamiast kupna zabawek,planuje zabawy plenerowe, to może któraś rzuci jakimś pomysłem na dobrą zabawę ?
Czekam na pomysły,może mnie też oświeci i coś napisze wkrótce ;-)
 
reklama
Mam juz zaplanowany cały weekend :-)
W sobotę piknik rodzinny, jesli będzie padać to pójdziemy do domu kultury na przedstawienie.
W niedzielę festyn, a później rodzinne ognisko, chyba, że pogody nie będzie to coś wymyślimy...mam jednak nadzieję, że pogoda dopisze :tak:
 
a my w dzien dziecka jedziemy na imprezke 1 urodzinkowa :-) + grillek ;-)( to pewnie atrakcja dla starszych :rofl2:) do znajomych i pewnie jak pogoda dopisze to dzieci beda sie "pluskac" w baseniku :tak::-)
 
mam nadzieję, że plany wypaliły i dzieci szczęśliwe:tak:,
u nas taka brzydka pogoda, że nawet na dwór za długo nie dało się wyjść:no:, byliśmy po południu pobawić się w kałużach:szok:, nie powiem małemu podobała sie zabawa w błotku:-D, musiałam jego ukochaną koparke potem umyc pod prysznicem:tak:
 
reklama
reklama
Do góry