reklama

Zabawy, wierszyki, edukacja naszych Słoneczek!!

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez goscinnie, 29 Marzec 2008.

1. goscinnie

goscinnie Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochane może, będziemy tu wpisywać pomysły na zabawy, wierszyki itp z naszymi dziećmi, wiecie takie, które rozwijają :-).
    Esti ma doświadczenie i pomysły, może wy coś jeszcze z dzieciństwa Pamiętacie a może wam babcie i mamy coś przypomną.
    Większość dzieciaków skończyła już 2 miesiące a to jest ten moment kiedy warto rozpocząć takie zabawy z dziećmi.

2. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my jak na razie codziennie wieczorem czytamy bajeczkę (mojej Martynie ajączek przyniósł Wielką ksiegę baśni :laugh2:), mimo że jeszcze nie rozumie, ale zeby oswajała się z naszym głosem... i wsadzam małej do rączki takiego szeleszczącego ptaka, zabawkę, no i grzechotki, mala ma swoją ulubioną i wodzi za nią wzrokiem :laugh2:

3. reklama
  4. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fisher-Price - Poradnik dla Rodziców
    fajna stronka z pomyslami na zabawy edukacyjne z dzieciaczkami

Albi swietny pomysl na watek. Sama od jakiegos czasu szukam tego typu rzeczy. Dla nas to bardzo wazne - rodzaj rechabilitacji i stymulacji.

5. sylka_k

sylka_k mama styczniowa 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja zamówiłam książkę z katalogu na temat rozwoju przez zabawę niemowlaków i maluchów.
    jest świetna , ale jednak więcej możliwości jest z ze starszym dzieckiem takim powyżej roku
    a tak na co dzień to śpiewam Kacperkowi piosenki z mojego dzieciństwa (fasolki) lub wierszyki lub bajki które pamiętam, ulubiona maskotka to pszczółka bo czarna w żółte paski hihih potocznie pasiak,
    no i krówka z pozytywka, która jak rusza czerwona raciczką to raduje mojego słodziaka i na dodatek ma szeleszczącą spódniczkę, co również sprawia, ze normalnie pieje:tak::tak::tak:
    idzie rak nieborak i dotykanie po brzuszku:laugh2::laugh2:
    rowerek jak leży na pleckach i rożne inne zabawy gdy leży na brzuszku:happy:

6. goscinnie

goscinnie Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zanalazłam coś fajnego. Dostałam to w szpitalu ale nie przejzałam wszystkich paczek jeszcze do konca. Jutro jak znajde troche czasu to przepisze na ten wątek, fajne wierszyki i pomysły na zabawe i art psychologów na temat wałasnie zabaw z dzieckiem.

7. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no wlasnie super watek!
    my sie bawimy w idzie rak nieborak i kosi kosi lapci ( roczkami i nozkami)

8. e-stera

e-stera Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My się bawimy w koci-koci, rak nieborak, pisze pani na maszynie, a a- ku-ku, w srokę, czytamy bajeczki codziennie wieczorem, spiewamy

9. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja myslalam ze to sie spiewa kosi lapci a tu mnie Esti uswiadomila ze to jednak koci lapci :-D:-D:-D

10. reklama
  11. ninka2777

ninka2777 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    polecam stronke glowna pampersa tam sa swietne piosenki do sciagniecia :-)

12. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My tez bawimy sie "idzie rak nieborak" i " kosi kosi lapci" i Natalka sie wtey tak fajnie smieje:-D

Poleć forum