reklama

Zabawy, wierszyki, edukacja naszych Słoneczek!!

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez Albiniec, 29 Marzec 2008.

1. Albiniec

Albiniec Styczniowe mamy'08

Kochane może, będziemy tu wpisywać pomysły na zabawy, wierszyki itp z naszymi dziećmi, wiecie takie, które rozwijają :-).
    Esti ma doświadczenie i pomysły, może wy coś jeszcze z dzieciństwa Pamiętacie a może wam babcie i mamy coś przypomną.
    Większość dzieciaków skończyła już 2 miesiące a to jest ten moment kiedy warto rozpocząć takie zabawy z dziećmi.

2. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

my jak na razie codziennie wieczorem czytamy bajeczkę (mojej Martynie ajączek przyniósł Wielką ksiegę baśni :laugh2:), mimo że jeszcze nie rozumie, ale zeby oswajała się z naszym głosem... i wsadzam małej do rączki takiego szeleszczącego ptaka, zabawkę, no i grzechotki, mala ma swoją ulubioną i wodzi za nią wzrokiem :laugh2:

3. reklama
  4. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Fisher-Price - Poradnik dla Rodziców
    fajna stronka z pomyslami na zabawy edukacyjne z dzieciaczkami

Albi swietny pomysl na watek. Sama od jakiegos czasu szukam tego typu rzeczy. Dla nas to bardzo wazne - rodzaj rechabilitacji i stymulacji.

5. sylka_k

sylka_k mama styczniowa 2008

a ja zamówiłam książkę z katalogu na temat rozwoju przez zabawę niemowlaków i maluchów.
    jest świetna , ale jednak więcej możliwości jest z ze starszym dzieckiem takim powyżej roku
    a tak na co dzień to śpiewam Kacperkowi piosenki z mojego dzieciństwa (fasolki) lub wierszyki lub bajki które pamiętam, ulubiona maskotka to pszczółka bo czarna w żółte paski hihih potocznie pasiak,
    no i krówka z pozytywka, która jak rusza czerwona raciczką to raduje mojego słodziaka i na dodatek ma szeleszczącą spódniczkę, co również sprawia, ze normalnie pieje:tak::tak::tak:
    idzie rak nieborak i dotykanie po brzuszku:laugh2::laugh2:
    rowerek jak leży na pleckach i rożne inne zabawy gdy leży na brzuszku:happy:

6. Albiniec

Albiniec Styczniowe mamy'08

Zanalazłam coś fajnego. Dostałam to w szpitalu ale nie przejzałam wszystkich paczek jeszcze do konca. Jutro jak znajde troche czasu to przepisze na ten wątek, fajne wierszyki i pomysły na zabawe i art psychologów na temat wałasnie zabaw z dzieckiem.

7. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

no wlasnie super watek!
    my sie bawimy w idzie rak nieborak i kosi kosi lapci ( roczkami i nozkami)

8. e-stera

e-stera Fan(ka)

My się bawimy w koci-koci, rak nieborak, pisze pani na maszynie, a a- ku-ku, w srokę, czytamy bajeczki codziennie wieczorem, spiewamy

9. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

a ja myslalam ze to sie spiewa kosi lapci a tu mnie Esti uswiadomila ze to jednak koci lapci :-D:-D:-D

10. reklama
  11. ninka2777

ninka2777 Zaciekawiona BB

polecam stronke glowna pampersa tam sa swietne piosenki do sciagniecia :-)

12. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

My tez bawimy sie "idzie rak nieborak" i " kosi kosi lapci" i Natalka sie wtey tak fajnie smieje:-D

Poleć forum