reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z dziećmi, rymowanki, piosenki itp. :-)

Traschka ja tego nie kojarzę, podaj jakiś link do konkretnej piosenki :-)

ale za to moje piosenki to kukulska, czyli puszek okruszek itp. w ogóle to był hit u nas na studiach jak przyniosłam całą płytę fasolek słuchaliśmy tego na imprezach w akademiku :laugh2::rofl2: a faceci nawet do tego tańczyli ;-)
a ja pamiętam ulubioną piosenkę z dzieciństwa:
Krzysztof Antkowiak - zakazany owoc - Opole 88 - YouTube
miałam wtedy 5 lat :-)
 
reklama
my codziennie czytamy książeczki. Mała uwielbia oglądać obrazki i słucha bajki jak urzeczona. Czytamy różne przygody Miffy (fajne, proste i wyraźne obrazki) albo oglądamy materiałową kolorową książeczkę z Rossmana:)
 
a my chyba w dzien bedziemy czytac bo wieczorem on lubi cisze i spokoj po karmieniu chce lezec sam w pokoju bez światła inaczej marudzi...
 
reklama
Do góry