reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z dziećmi, rymowanki, piosenki itp. :-)

reklama
do słuchania nadal polecamy sierię super simple songs.

Dziewczyny a co myślicie o farbkach do malowania paluszkam? znalazłam eko crayoli, niby od 2 lat, ale myślę czy już nie spróbować z Miesiem, kredkami po kartce już bazgra fajnie:tak:
 
hmmm...larvunia wklejała kiedyś zdjęcie frucia:-D Maja jest zdecydowanie za mała, bo ona nie usiedzi w miejscu, więc cały dom miałabym w kolorowych łapkach;-) Ale jeżeli Mieszko potrafi na dłuzej się skupić na rysowaniu i nie je kredek, to można chyba spróbować
 
dziewczyny odświeżam! u nas oprócz kredek i pochodnych nie wiele interesuje młodego na dłuższą metę :/ w co Wy się bawicie?
u nas młody uwielbia wszelkie bieganie, ganianie, łaskotanie, chowanie się i wyskakiwanie zza rogu strasząc itp, ale cały dzień tak się nie da... matka sił nie ma po prostu :/ na podwórku spędzamy mniej czasu, no i niestety im mniej tym więcej jęków w domu... podpowiedzcie coś!
 
malowanie palcami, klocki, ukladanki np w smyku internetowym teraz w promocji ukladanka baby genius 3w1 nabylismy i codziennie ukladamy, wspomniane naklejki, Zabawa w kuchnie, ksiazecZki z magnesami i w ogole wszelakie ksiazeczki, instrumenty.
 
reklama
kurka z tel pisze i nie jestem na tyle obcykana by skopiowac linka, szperanie ma stgonce smyka tez kiepsko mi tu idzie, wpisz genius 3w1 i powinno wyskoczyc. kosztuje 29 zl
 
Do góry