reklama

Zabawy z naszymi dzidziami

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Zabka77, 27 Sierpień 2007.

1. Zabka77

Zabka77 Fanka BB :)

Witam! Nie wiem jak u Was, ale moja dzidzia Maksio - 4 nie całe miesiace - uwielbia zabawę, ale do tego stopania, ze ja toją nad dzidzia praktycznie cały czas. Stoje i jak tylko odejdę już jest źle i mnie woła. Lubi oglądac ksiażeczki, nawet z godzinę oglądamy i czytamy wierszyki Brzechwy, Tuwaima i Konopnickiej. Naprawdę to Maksik lubi. mam nawet taki ulubiony rysunek z motylkami do którego się uśmiecha. I jeszcze taki z krówką. Cieszę sie, ze mam takiego geniusza. Inne zabawy są też - całuski, pieszczoszkowanie, przytulancjo. Na macie edukacyjnej lezy tylko rano, bo popołudniu jej nie lubi, podobnie jak i leżenia w łozeczku i patrzenia na te karuzelki. Te atrakcje to rano tylko uchodzą. A z tą matą to nie kumam w ogóle o co chodzi. Bawi się bawi, szaleje z tymi papugami, małpami itp. i ciągnie jakiegoś zwierza za ogon aż w końcu zrobi się wściekły i autentycznie jakieś nerwowe dźwięki wydaję i w końcu trzymajac tego zwierza za ogon zaczyna mi płakać. No nie kumam. Moze chce go do dzioba włożyć a nie moze??? Martwi mnie tylko jedno. nie długo chrzest u nas, a ja to chyba z gosćmi nie posiedzę, bo maksio musi mieć mamę na full inaczej protest!!!!!!!!!!!!

2. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

zabka twój synek jest normalny dzieckiem i jakos mi się zdaje,że do geniusza ma tak blisko jak kazde inne dziecko:tak::-D
    myślę, że warto powoli uczyć go tego by się troszke sobą zajmował. Tak jak piszesz, zabawa na macie jest do tego super. Dziecko jednak ma ograniczony czas kiedy ta mata je bawi, inetresuje, w pewnym momencie jest nudna. :crazy:
    Dlatego trzeba szukac.
    Jeśłi będziesz na każde wezwanie synka i to już zaraz jak tylko cię zawoła, to nie będzie umiał pobyć sam.
    Z drugiej strony by nauczyć dziecko jak może się zając przez chwilę samo potrzeba czasu, by wprowadzac nowe zwycaje stopniowo.

3. reklama
  4. MariaOla

MariaOla Gość

Żabka .... dziecko masz jaknajbardziej normalne ... poznaje świat, ale szybko się wszystkim nudzi ... jak to dziecko ;-) więc jak pisze Kasiulka musisz wymyślać sama zajęcia dla synka .... tu znajdziesz kilka podpowiedzi http://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/zabawy-i-stymulowanie-rozwoju-maluszkow-3450/index5.html
    A co do chrzcin to się nie martw ... każdy będzie chciał poprzytulac małego gwiazdora, że się nawet do niego nie dopchasz ... no chyba, że strzeli kupę ;-):rofl2:

Gosia .... jestem zachwycona oczętami twojej panny ... są takie uwodzicielskie ... oj nie będziesz miała lekko jak zaczną ci u progu kawalerowie wystawać :-p

5. bombelek_ak

bombelek_ak Początkująca w BB

moze pomysl o zakupie maty edukacyjnej? ja kupilam te Maty edukacyjne - Akpolbaby i jestem zadowolna, zarowno ja, jak i moj maluszek. mata edukacyjna przyspiesza rozwoj dziecka i gwarantuje swietna zabawe. jesli postanowilabys kupic mate, to pamietaj o zywych kolorach :) dziecku na pewno przypadnie do gustu. a jak Wasze przezycia z matami? kupil ktos juz taka na tym sklepie internetowym? jakie sa Wasze opinie i doswiadczenia?

Poleć forum