reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z naszymi dziećmi

Wiecie co niektóre zabawy są chyba instynktowne, ja też się bawie z Bibim w akuku pieluszką!
 
reklama
Moje dziewczyny tez to uwielbiają. A dzisiaj Ania sama się przykrywała, żeby Piotrek robił jej akuku:)
 
u nas tez a kuku to hit !! My sie bawimy tak ze ja sie chowam za szafką albo fotelem i robie a kuku a to " gdzie jes bobas ? TUTAJ !! " to tez Liwia uwielbia i nawet takim tonem jak w filmie to piszczy ze hej !! A jak udaję ze ją gryze po brzuszku albo nózi to taki śmiech jest ze az w całym domu słychac !!
 
Moje dziecko bardzo trudno rozśmieszyć. Jak już się uda to tylko raz się śmieje z jakiejś czynności. Kiedyś zanosiła się ze śmiechu jak mężuś darł kopertę. A ostatnio kładę sobie coś na głowę (miękką książkę, pluszaka itp) i za chwilę zrzucam z głowy i udaję, że się złoszczę. Misiunia rechocze, że aż miło.
Stwierdziłam właśnie, że chyba najmilszy odgłos na świecie to śmiech dziecka
 
Agata, super ten opis. I rzeczywiście, ja też większość rzeczy robię instynktownie. Cóż, natura ;D
 
Do góry