reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z naszymi dziećmi

słowiczek

mama pisklaczków
Dołączył(a)
18 Październik 2004
Postów
6 072
Miasto
piękna okolica Poznania
Proponuję nowy wątek.
Myślę, że mogłybyśmy podzielić się tym, co sprawia radość naszym dzieciom, co wywołuje ich uśmiech na buźce i w co lubią się bawić.
Tutaj Aletka podała już pomysły https://www.babyboom.pl/forum2/index.php/topic,4427.0.html ale chciałabym aby to była także nasza inwencja twórcza.
Także zapraszam do sprzedawania pomysłów.
 
reklama
chyba zacznę...

Mój Łukaszek bardzo lubi zabawy właśnie w a ku ku, a zabawa w "raczka" jest przednia. Poprostu to uwielbia. Jeszcze specjalnie " maszeruję" palcami tam, gdzie ma łaskotki a maluszek poprostu jest zachwycony. Niestety u nas zabawa w rozśmieszanie kończy się czkawką i przerwa na picie a potem od nowa.

Ostatnio z nudów na balonie narysowałam markerem róźne buzie, pokazałam to Łukaszowi. Wiecie z jakim zainteresowaniem oglądał nowe "twarze", po chwili śmiał się do nich i gaworzył i potrafi go to zająć na dobre pół godziny.
 
naszym chiciorem jest czytanie ksiazeczek no i wieszanie prania. Witek uwielbia patrzec jak wieszam pranie. Wogóle , jak cos robię a on może to obserwowac to jest szczęsliwy. Czy to gotowanie, czy pisanie na kalawiaturze (jak w tej chwili). Czytanie książeczek wyglada tak, że połsiedzi na moich kolanach, ja trzymam przed nami książke i mu czytam. SUPER! a mam cała bibliotekę po Bogusiu.
 
aha, codziennie o 8.00 na 2-ce sa teletubisie. Bajka edukacyjna dla niemowlat. Ja jej niecirpię ale Witek jest zachwycony
 
no to teraz co rozchichra Majeczkę
1 lustro do którego gadoli i się śmieje
2 samolocik uwielbia go o każdej porze dnia i nocy
3 śpiewam jej piosenke taka ;D : ooooooooooooooooMajuka Majuka Majuka ooooooooo Majuka Majuka Maja i jest rechot, potem jak zaczynam powolutku mówić ooooooooooo to już się śmieje
 
tak tak lusterko jest the best!!!,
ale Roksanka uwielbia jak kładę ją sobie na nogach i podrzucam ją do góry /tzn. leże na plecach, kolana zginam do klatki piersiowej a mała leży na moich piszczelach/
i śmieje się w głos jak tata robi jej pierdzioszki w brzuszek :D
 
reklama
Do góry