reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z naszymi dziećmi

Farby do malowania palcami

Gęsta konsystencja farb pozwala, zwłaszcza małym dzieciom, na malowanie bez używania pędzla. Piękne żywe barwy pozostają trwałe po wyschnięciu. Ciekawy efekt wizualny otrzymuje się pozwalając dzieciom malować na przezroczystym ekranie (pleksi lub folia oprawiona w ramę) ustawionym w pionie i dobrze oświetlonym.



Farby do malowania palcami - Merlin.pl
 
reklama
Nazwa: FARBY MINI KIDS W SZTYFCIE CRAYOLA
Cena:37.80 PLN
Kategoria: Crayola
Podkategoria: Crayola Mini Kids



903.jpg

Zestaw trzech buteleczek z farbami , zakończonych sztyftem z gąbki . Produkt atestowany, całkowicie nietoksyczny , spieralny i zmywalny , przeznaczony dla dzieci w wieku 3+. Wymiary : 20,5cmx 3,2cmx 27,0cm .
 
Natka wlasnie podobne dostala super rzeczy ale jeszcze za bardzo niewie jak sie nimi poslugiwac,troszke jednak trzeba nacisnac tubke aby farba przez gabke przeszla,wiec poczekaja na nia;-)
 
my podonie się bawimy
a Weronika uwielbia jeszcze "pisać maile" ;-) siada przed klawiaturą i może 30 minut po niej pukać swoją rączką albo moimi
ostatnio w ogóle zauważyłam, że często coś robi a potem bierze moją rękę żebym ja też to zrobiła - np. nacisnęła odpowiednio zabawkę itp.
 
Ja kupiłam takie tańsze- dałam chyba 10 z.ł- ale bez tych bajerów- tylko farbki żelowe w takich kubeczkach, mają też pieczątki!:-D
 
My też uwielbiamy rysować. Nie ma dnia bez rysowania, Aga to uwielbia. Rysujemy kredkami świecowymi crayola tymi od roczku. Rozkładamy sobie dużą kartkę papieru ja coś maluje a Aga namiętnie poprawia moje rysunki bazgrając po nich :-D no nic widocznie kiepsko mi wychodzi. Bawimy sie też tak, że potem "przepytuje" Agę co jest na rysunku np. gdzie jest lala? Czasem jest zmyłka i pytam o coś czego nie ma hihi i dorysowujemy jak nie znajdzie. Na roczek Aga dostała taką dużą, porządną tablicę znikopis i tym tez sie super bawi. A zaczęło sie od kredy na podwórku. Są takie grube, kolorowe kredy bardzo polecam! Jak Aga zobaczy jakiś narysowany rysunek na chodniku a nie mamy kredy to szuka patyczka i patyczkiem po tym mazia :-D Musimy spróbowac z tymi farbkami...
 
reklama
super,ze mozna z nimi juz sie bawic w rysowanie malowanie
dobry pomysl z rysowanie zwierzatek a potem zgadywanie co to?
 
Do góry