reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z naszymi dziećmi

model z Kuby :-)
Weronika też bardzo lubi kręcić się na krześle, a lustro też ma jakąś magiczną siłę, stoi, patrzy, uśmiecha się, nawet czasem daje sobie buziaka ;-)
 
reklama
Zakupiłam wlasnie dwie bardzo fajne ksiazki: 365 experymentow na kazdy dzien roku oraz 365 gier i zabaw na kazdy dzien roku, z tego co opisuja jest niby dla dzieci od 4 roku zycia, ale ja juz dawno na te oznaczenia nie patrze i wrazie W robie wersje uproszczona, dzis skorzystalam z pierwszego pomyslu i bardzo sie sprawdzil!! Nazywa sie "Trzesienie ziemi" tzn budowalysmy domki z klockow drewnianych na taboreciku po czym burzylysmy je trzesac taboretem, Krysie kusilo ciagle zeby urzyc reka, ale po kilku razach zaskoczyla i sie dziwila bardzo na to co sie dzieje :tak:

pozatym mam w koncu moj keyboard i dzis juz z godzine gralysmy na calego!! Ja gralam melodie a Krysia mi zmieniala instrumenty albo tanczyla albo "pomagala" akompaniowac, pomysl uznaje za dobry i bede kontynuowac.

Pozatym musze powiedziec ze pomysly z plastelina i wydzierankami tez sie sprawdzily, tzn jak konczym zabawe to jest krzyk ze chce jeszcze :tak: w weekend robimy laurki w ten sposob na dzien Babci i Dziadka

Teraz prosze mnie nie linczowac, kupilam corce gre komputerowa, nazywa sie Sokrates jest dla dzieci od 2 roku zycia i tak wyglada:
YouTube - Pierwsza gra
teraz pomalu ucze ja klikac myszka i obym nie przeklinala tego dnia bo osobiscie nie lubie grac i mimo ze mamy z mezem 3 kompy to zadnej gry na nich, ale co tam ryzyk-fizyk zawsze jakas nowosc bo juz kolorowanie mi bokiem wylazi z nudow.

Piszcie cos co nowego u was w domku, moze jakies nowe zabawki po swietach sie sprawdzily??
 
Co do gry to nie przejmuj się Toola. Mój Maciek od malutkiego miał styczność z komputerami, grami itp. Faktem jest że obecnie dużo przesiaduje przed kompem ale nie przed grami tylko robi różne ciekawe rzeczy (programuje, rysuje w 3D itp) a jak był nastolatkiem to przy pomocy komputera i kamery kręcili z bratem różne śmieszned filmy itp Ja aż taka kreatywna nie byłam :) A gdzie można kupić taką grę?
 
toola ja cie podziwiam,masz super pomysl i widze inspirujesz Krsyie nowosciamy,a z kompem bardzo dobrze zapoznac sie od malego,kolejna rzecz przyjdzie naturalnie i bedzie czas na nauke:-D:tak:;-)A takie gry sa rowniez pouczajacej,dwa w jednym;-)

modeline moja uwielbia moze siedziec godzinami i lepic:-)
 
Co do gier to ciężko się zastanawiałam nad tą, ale w końcu nie kupiłam. Też ją zobaczyłam po raz pierwszy w EMPIKU, ale jest na necie na wielu stronach i w różnych cenach.
Jest to taka specjalna klawiatura, którą się podłącza do kompa i jest tam pierwsza gra - dla dzieci już od 1 roku życia. Potem można dokupić kolejne programy. Są chyba 3 dla poziomu 1-3. Najtrudniejsze są chyba do 5 lat.
Na którejś stronie widziałam kiedyś demo, ale nie mogę teraz znaleźć.
LAPTOP Klawiatura comfy SUPER PROMOCJA (266051383) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 
Ostatnio Maciek zmienił telefon i ten stary służy nam jako zabawka. Wiktor wychodzi do przedpokoju a ja chowam gdzieś ten telefon. On wraca a ja ze swojego telefonu dzwonię na tamten i Wiktor po dzwonku musi odszukać go :) Fajną ma zabawę :)
 
świetny pomysł na zabawę, u nas próbuję wprowadzic grę "zimno-ciepło" na szukanie przedmiotów, ale jakoś jeszcze mała nie do końca chyba kuma o co chodzi, może z tym telefonem też poćwiczę:tak:
 
Kurczę Kropecka, jak napisałaś o Maćku to ja gorączkowo zaczęłam poszukiwać w Twoich suwaczkach ile lat ma ten Maciek co już rysuje w 3d i programuje, myślałam że może jakieś dziecko ominęłam Twoje no ale ulżyło mi jak zrozumiałam że chodzi o dorosłego....

Już się zaczęłam przejmować że Igiego w tajniki Photoshopa jeszcze nie wprowadzam :-)

Aga
 
reklama
Kurczę Kropecka, jak napisałaś o Maćku to ja gorączkowo zaczęłam poszukiwać w Twoich suwaczkach ile lat ma ten Maciek co już rysuje w 3d i programuje, myślałam że może jakieś dziecko ominęłam Twoje no ale ulżyło mi jak zrozumiałam że chodzi o dorosłego....

Już się zaczęłam przejmować że Igiego w tajniki Photoshopa jeszcze nie wprowadzam :-)

Aga

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry