reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z naszymi maluszkami

marciaa spróbuj jeszcze do mniejszej plastikowej butli nasypać kilka ziaren ryżu lub groszku kolorowego i dobrze zakręcić. Moja mała woli to niż jakieś tam wydziwiane grzechotki :)
i oczywiście czyta ze mną gazety :) zawsze daję jej do czytani okładkę jeśli jest tylko gruba i na papierze kredowym bo wiem że się nie potnie nim. ile wtedy jest frajdy:)
 
reklama
Moja Ola tez uwielbia butelke z woda:-) A po za tym jej ulubiona zabawa jest zabawa w "gdzie jest Ola?" hihi przykrywam ja pieluszka i pytam "gdzie jest Ola?" a ta spryciula sama sie odkryje i ja wtedy mowie "Oooo jest Ola" i smiejemy sie obie:-D i uwielbia jak tatus caluje ja po szyi:-D
 
marciaa spróbuj jeszcze do mniejszej plastikowej butli nasypać kilka ziaren ryżu lub groszku kolorowego i dobrze zakręcić. Moja mała woli to niż jakieś tam wydziwiane grzechotki :)
i oczywiście czyta ze mną gazety :) zawsze daję jej do czytani okładkę jeśli jest tylko gruba i na papierze kredowym bo wiem że się nie potnie nim. ile wtedy jest frajdy:)
A nie zjada tej gazety? Adaś wszystko zjada :)
 
madzia moja Pola też tylko my na to mówimy pierdzioszki, mała lubi bardzo na brzuszku i na szyjce :) a ja strasznie lubię jej robić bruu na szyjce bo ona wtedy rękami łapie mnie za głowę i tak mocno się wtula :)
 
madzia moja Pola też tylko my na to mówimy pierdzioszki, mała lubi bardzo na brzuszku i na szyjce :) a ja strasznie lubię jej robić bruu na szyjce bo ona wtedy rękami łapie mnie za głowę i tak mocno się wtula :)

Dokładnie jak Milenka:)Lubi łaskotanie w podeszwy:) Uwielbia też bawic sie opakowaniem z chusteczkami nawilzonymi, jak zobaczy w poblizu to oczy jak 5zł:)i robi wszystko,żeby dosięgnąć.Miekkie wykończenie krzesełka do karmienia, też próbuje zjeść. Kupiłam jej juz ksiażeczki z ceraty i one na topie.Wszystkie zabawki piszczace sa super, maskotki dajace dżwięk też(owieczka, kaczka)Poza tym odpowiada po swojemu jak sie do niej zagada.Jak zaczynam jej spiewac to się ucisza.Oczy wypatruje za bratem, cokolwiek by nie robił patrzac na nią,głupie miny ,skakanie,jest przeszcześliwa gdy jest blisko:)
 
fajny wątek :-)

co to kizia mizia?????

my sie bawimy w akuku; samolocik; siadamy przed lustrem i jedziemy samochodem z zakrętami ostrymi, wertepami itp; machamy papa do siebie w lustrze; walimy rekoma lub zabawkami w stół, podłogę czy cokolwiek; robimy sobie gimnastykę tu nózka, tu rączka, na boki; tańczymy po domu; śpiewamy z pokazywaniem (dylu dylu na badylu...); oglądamy obrazki w książeczkach i mówimy jak zwierzątka (najbardziej lubi Kota Filemona ;-) )
ja tez spiewam Oli po angielsku takie piosenki dla dzieci z pokazywaniem, a zamiast sroczka kaszke ważyła mówię o świnkach ;-)
 
reklama
kurcze świetny wątek!!!!!!!!!!!!!! jakie macie świetne pomysły na zabawy:))))) u nas na topie pierdzioszki :D i jak robie rowerki to mały az piszczy z radości a czasami kupka wyjdzie nam z tej zabawy heheheheheheh
 
Do góry