reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z naszymi maluszkami

Ionka - kizia mizia to nic innego jak głaskanie otwartymi dłońmi dziecka po twarzy lub głaskanie dorosłej osoby po tawrzy;-) Kiedys chyba MoniSkaBe dala filmik nawet z kizia mizią:-)

A jeszcze moja uwielbia : Stary niedzwiedz mocno śpi.....ja jak jej śpiewam "śpi" to śpiewam cicho, "na paluszkach chodzimy"- to chwytam ją za stopki a jak "jest zły" to spiewam głośno i sie wygłupiam...mała ma:-D na twarzy:rofl2:
 
reklama
ale swietny temat!
my tez robimy pierdzioszki, latamy samolotem, spiewamy rozniaste piosenki, najbardziej lubi idzie kominiarz z intonacja(hehehehe), a ku ku, i jeszcze robie ustami smieszne wygibasy, no i oczywiscie kapiel to moglaby trwac caly dzien...
 
Effa dzięki - właśnie sobie ściągnełam muzyczeka Lapa i jest niesamowita zwlaszcza do usypiania;-)

Moja ostanio uwielbia klawiature...boziu rwie sie żeby poklikać :)
 
Ostatnia edycja:
Jedzie, jedzie pan, pan, na koniku sam, sam.
Za nim jedzie chłop, chłop, na koniku hop! hop!
Jedzie, jedzie ba-ba i z konika spa-da!

To+ podskakiwanie dziś zrobiło niesamowitą furorę:-D
 
fiołkowa.. moja babcia spiewa podobna wersje mojej niuni a to idzie
hop hop jedzie chłop.. a za chlopem zyd zyd zyd i z konika fiiiik... czy jakos tak haha

poza tym moja nucia uwielbia pierdzioszki, lustro, jak jej puszcze jaka kolwiek muzyke no i oczywiscie wanna i ogladanie samochodow na ulicy..:)
 
Jadą jadą misie trala lala la
śmieją im sie pysie trala lala la
pryjechały do lasu
narobiły hałasu
przyjechały do boru
narobiły rumoru:)

A osatatio baran baran bęc uderzamy się czołami i pęka ze smiechu.I kręcę głową i mówię nie nie nie, a Milusia też czasem kręci i się śmieje:)
 
reklama
Do góry