reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z naszymi maluszkami

dronka83

Noszę w sobie szczęście
Dołączył(a)
1 Sierpień 2009
Postów
2 160
Miasto
Warszawa
Ostatnia edycja:
reklama
u nas jak na razie to najfajniejszy jest samolot, mała wtedy tak piszczy z radości i do tego cała popluta jest bo robi sobie banieczki buzią jak leci.
natomiast jak już zaczyna być bardzo marudna to na poprawę humorku u niej to tylko kosi kosi.
 
u nas to samo kosi kosi na poprawę humoru a tak to lubi tancować na rękach i ogólnie jak się do niego mówi :-) i całuje po stopkach ostatnio lubi jak lezymy dotykac mnie po buzi :)))
 
Kubie też się te zabawy podobają :tak: Większość tych z oseska praktykujemy codziennie, kilku nie znałam, ale spróbujemy.
Poza tym na spacerkach uwielbia oglądać listki na krzakach i "wąchać" kwiatki :D
 
Najlepsza nasza zabawa to jak Zyzia chwyci mnie za paluszek u obu rak i spiewamy z pokazywaniem rozne czesci ciala:-) wymyslilam sobie rytm i z rożnym przyspieszeniem spiwam : policzek policzek nosek buzia nosek buzia cycy brzusio bec! oczko szyja czolko brzusio czolko brzusio cycy brzusuio bęc:-D

no i tez jak trzyma mnie za rece i jej raczkami robie: rece do góry, rece na krzyż, rece na prawo, rece na lewo , rece na kolana itp to samo mozna z nóżkami:-) uwielbia to:rofl2:
 
Bartus lubi samolocik a kuku,ładnie bawi sie miskami interesują go grzechotki,a na spacerkach juz rozglada sie i nie spi.Super są te zabawy dla dzieciaczków musze je wypróbowac.
 
oj chlapanie też jest super, a dziś odkryłam fajną zabawkę dla małej. do dużej plastikowej butli nalewam troszkę wody a później jak mała siedzi w bujaczku to przechylam, kręcę ta butlą. Pola jest zafascynowana co się dzieje z wodą.:)
 
reklama
Do góry