reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z niemowlakami

Od wczoraj jestem z Patrycja u siostry.Dzisiaj Pati i Natka(corka siostry)glaskaly sie po glowce,przytulaly.Pati siedziala na sofi a Natka podchodzila ,kladla jej glowka na kolankach.Pati tak sie zaczela smiac z tego ,ze co pózniej na nia spojrzala -smiech.:-D :-D :-D Taki ze uszy bolaly.
 
reklama
Najlepiej jak dziecko może się bawić z innym dzieckiem. Wtedy też podobno lepiej się rozwija. Mój synek bardzo lubi gdy dzadziuś sadza go na kolanach otwiera mu szufladkę w kuchni z klamotami i może tam wynajdywać sobie różne skarby: bateryjki, kluczyki do samochodu i inne rupiecie. Aż podskakuje z radości:tak: !!!
 
Ja na Allegro obczaiłam książkę "gry i zabawy z niemowlętami" no i zastanawiam się nad zakupem musze tylko sprawdzić ile ona kosztuje w normalnej księgarni bo czasem z przesyłką to wychodzi drozej z allegro.
 
U nas najlepiej sprawdza sie paczka chusteczek higienicznych, opakowanie z chusteczkami do pupki, pusta butelka po wodzie mineralnej od mamy :tak: no i kolorowe i szeleszczace gazetki z reklama-to sa Jej gazety i dziennie rano robi sobie prasowke :-p No i mamy caly ogrom grzechotek ktorymi Oliwia bardzo chetnie sie bawi :-)
 
Nie wiem czy Wasze dzieci też lubią oglądać telewizję bo mój dominik kiedy widzi reklamy w telewizji to hipnoza. Ale kiedy chcę ja obejrzeć jakiś film to z tym jest gorzej. Kiedy jeszcze byłam w ciąży w Empiku kupiliśmy serię płyt edukacyjnych Ucz się z Rodzicami. Seria ta składa się z 10 płyt. Jest tam min. Części ciała czy to ciepły czy zimny it. Mój Dominik uwielbia oglądać Jaki to kolor a ostatnio też części ciała. Na prawdę gorąco Wam polecam te płytki. Nie wiem czy można je kupić jeszcze w Empiku ale może na allegro by się znalazły. My za 10 płyt daliśmy nie całe 20 zł. Każda płytka trwa ok. pół godziny. Są bardzo kolorowe. Gdy zaczyna się piosenka z czołówki to Dominik już przebiera nóżkami:-) :-) :-) :tak: :tak: :tak: !
+
 
Wiktoria bawi sie tym co jej w reke wpadnie a najlepsze sa dla niej nowe rzeczy hehe lubi siatki chusteczki i wszystko co szelesci i oczywiscie wszystko idzie do buzi nawet przy kapieli rece wpycha do buzi albo gabke mi wyrywa i probuje pchac do buzki hehe musze jej trzymac lapki bo pcha nawet jak sa w pianie:tak: zabawkami swoimi to rzuca i chce zeby jej podnosic i potem znowu zuca i tak wkolko :-D lubi bujac sie na swojej hustawce bo kupilismy jej na swieta bozego narodzenia fisher price hustawke aquarelke jest super ale wiki juz za duza sie nania robi i wychyla lepek tylko an boki gdzie doleci jej zabawka hehehe
 
Widze że mój Kacperek ma podobne upodobania do zabawek- chusteczki nawilżane pilot do telewizora, telefon, butelki po wodzie i gazetki też lubi tylko że drze je na małe kawałeczki i wrzuca za kanape:-D tak żeby mamusia nie umiała ich wyciągnąć:eek:

Jeżeli chodzi o telewizje to ogląda czasem bajeczki na mini mini no i oczywiście reklamy a nie daj boże przełaczyć mu piosenke z "na dobre i na złe" tak płacze że trzeba wysiłku żeby go uspokoić:laugh2:
 
Pati także lubi oglądac telewizje chociaz staram się żeby robiła to żadko.Teraz przy ładnej pogodzie i spacerach prawie wogóle nie ogląda.Lubi Teletubisie zwłaszcze jak to dziecko się uśmiecha to ona też. Bajki na mini mini oraz disney chanel.
 
Przemko też uwielbia chusteczki higieniczne, a ponadto piloty,telefony itd.Trudno Go upinować żeby nie łapał takich rzeczy.
W sumie to moje dzieciątko lubi większośc swoich zabawek,zwłaszcza piszczki ikostkę "edukacyjną".
A tv ogląda,ale w przeciwnieństwie do dzidzi Guziczka uwielbia piosenkę z na dobre i na złe,szczególnie jak mama śpiewa;-) (czyt.fałszuje:-) )
 
reklama
Anna ale dzieci uwielbiają to "fałszowanie". Naszemu synkowi piosenki wymyśla mój mąż. On ma ładny głos. Już kiedy maluszek był w brzuszku śpiewal mu. Dominiś uwielbia śpiewanie tatusia. Wymyślił też piosenkę przy której malutki od razu się uspakaja. Uwielbia też jak tatuś gra mu na gitarze. Sam też chętnie brzdąka.
 
Do góry