reklama

Zabawy z niemowlakiem

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Joasiek, 9 Sierpień 2007.

1. Joasiek

Joasiek Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Dziewczyny, może macie jakieś fajne książki o tej tematyce i mogłybyście mi jakąś polecić :confused: Będę bardzo wdzięczna :sorry2:
    Przejrzałam juz wątek przyklejony, ale szukam czegoś więcej....
    Wiem, że na rynku jest sporo książek traktujących o grach i zabawach z niemowlaczkami, ale niestety nie miałam okazji ich przejrzeć, widzę je jedynie w księgarniach internetowych, ale czy warto je kupić?
    Szukam ksiązki w której znajdziemy różne ciekawe zabawy, a nie tylko ładną szatę graficzną.
    Taka książeczka przydałaby mi się bardzo, nie tyle nawet mnie, co mojej mamie która od września będzie się zajmowała 6-miesięczną wnuczką, a wyraźnie widzę że brak jej czasem pomysłów co można z takim maluszkiem począć....:sorry2:

2. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

jeszcze jej nie kupiłam, ale dziewczyny ją polecają - przytulanki...

3. reklama
  4. atol

atol Fanka BB :)

o tez slyszalam o tej ksiazce

mam zamiar ja kupic:-)

5. Joasiek

Joasiek Mamy lutowe'07 Fan(ka)

A ta książeczkę to ja akurat mam :rofl2: Ale ciężko powiedzieć żeby to była książeczka z przykładami wielu zabaw dla niemowlaków :no:
    Jest tam kilkanaście (może więcej) wierszyków w stylu "Aniołek fiołek róża bez" albo "Idzie raczek nieboraczek" i do każdego wierszyka opis w rodzaju "palcami stukaj w plecki dziecka naśladując kroki a potem leciutko uszczypnij" itp... piszę z głowy na szybko, bo książeczka jest w pokoju w którym śpi mała, więc teraz po nią nie pójdę.
    Pomysł na te masażyki jest bardzo fajny, ale my wykorzystujemy tylko niektóre wierszyki z tego, a zabawę do tego i tak dobieramy po swojemu... więc ja nie jestem aż tak entuzjastycznie do niej nastawiona :sorry2:
    I to jedyna książeczka jaką mamy z tego rodzaju, ale może któras mamusia ma jakąś inną i mogłaby polecić (ewentualnie odradzić, co też jest mile widziane :laugh2:)?

Poleć forum