reklama

Zabezpieczenia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez mamusia, 28 Lipiec 2006.

1. mamusia

mamusia Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Byłam dziś u gina i przepisał mi tabletki CEZARETTE czy któraś z WAS bierze lub brała te tabletki ???I jak mogę spytać jakie zabezpieczenia żeście wybrały bo gin mówił mi też o jakiś zastrzykach ale dla mnie to nowość i wybrałam jednak tabletki!!!szczerze mówiąc będą to dopiero pierwsze moje tabletki i niewiem jak na nie zareaguje napiszcie mi coś na ten temat??Dodam że karmię piersią.Pozdrowionka

2. Kasia Kucińska

Kasia Kucińska Majowa Czerwcówka '06 :)

Mi też przepisała Cerazette, wykupiłam w końcu, ale jeszcze nie zaczęłam brać... jakieś mam mieszane uczucia...

3. reklama
  4. agusia24

agusia24 Fanka BB :)

chyba wszystkie dostaniemy te same pigułki bo ja tez dostałam Cerazette i już zaczeła brac ogólnie czuje sie dobrze narazie nic nie odczułam bo biore je dopiero dwa dni co do zastrzyków myślałam o nich ale sytuacja wygładała tak ze zastrzyk dostaje sie co 12 tyg i jak sa jakies skutki uboczne np wymioty bóle brzucha mdłości to ich sie nie da wyeliminowac bo jest to zastrzyk domięśniowy a jak bedzie coś nie tak przy tabletkach zawsze można je odtawic

5. ewunia1987

ewunia1987 Fanka BB :)

MI lekarz przepisal plastry EVRA

6. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

MI LEKARZ POWIEDZIAŁ ŻE PRODUCENT CERAZETTE ZAPEWNIA ŻE NIE MAJĄ WPŁYWU NA DZIECKO JEDNAK ON MI ODRADZIŁ PONIEWAŻ MAM CÓRKĘ I NA DZIEWCZYNKI TO MOŻE ŹLE WPŁYNĄĆ

7. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

dziewczyny musicie bardzo przestrzegać godizn brania tych pigułek - nie mozecie się spóxniec wiecj niż 3 godziny bo inaczej one już nie zabezoieczają. Mnóstwo osób wpado stosując ta pigułkę (niestety ) bo nie przetrzegały godizn brania

8. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Tak jak pisze Głuszek - trzeba bardzo przestrzegac godzin, bo jest to bardzo mała dawka. Mi dziś lekarka powiedziała, że nawet 2 godziny... Aha, pwoedziała równiez, że działanie swoje zaczynaja po tygodniu od brania i bierze się jej non stop - 28 dni bez tygodniowych przerw jak przy innych tabletkach.

Poleć forum