reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabieg a bardzo szybka ciąża

Dobrze, Ty byś czekała, ale jaki to sens ciosać dziewczynie kołki na głowie, że jest nieodpowiedzialna, bo zaszła w ciążę? Zaszła i już, tego nie odwróci, nie prosiła o ocenę swojego zachowania, tylko pisala w zupełnie innej sprawie.
I w tej sprawie również jej odpisałam. Czytasz tylko fragmenty wypowiedzi?
 
reklama
Z tego co pisze to 14mm? Nie wiem czy dołączył się plik. A kiedy wiadomo że to zaśniad? W którym momencie idzie to stwierdzić?
14 milimetrów to tak na oko 5-6 tydzień. Więc jakoś tak mi nie pasuje. Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na wizytę. Zaśniad generalnie widać szybko.
 
Ja lyzeczkowanie diagnostyczne miałam 4 grudnia 2020 i 2 tyg potem okres. 9 stycznia 2021 byłam na kontroli i wszysko było ładnie. 15 stycznia z om liczyła się moja ciąża, po której leży teraz obok mnie mój 4 miesięczny śliczny, zdrowy syn :)
 
Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza, który zostanie moim lekarzem prowadzącym, jest zarodek 4mm i jest piękne serduszko ❤️❤️❤️ z USG wyszło 6t1d termin na połowę pazdziernika, lekarz powiedział że będziemy ten pierwszy termin z USG uznawać jako ten miesiączkowy, bo zabiegu nie można uważać jako ostatnią miesiączkę. Bardzo sympatyczny lekarz, sam mówi że bardzo zaskoczony i pierwszy raz w jego 14letniej karierze przypadek aż tak szybkiej ciąży, ale wszystko jest w porządku ❤️
 
Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza, który zostanie moim lekarzem prowadzącym, jest zarodek 4mm i jest piękne serduszko ❤️❤️❤️ z USG wyszło 6t1d termin na połowę pazdziernika, lekarz powiedział że będziemy ten pierwszy termin z USG uznawać jako ten miesiączkowy, bo zabiegu nie można uważać jako ostatnią miesiączkę. Bardzo sympatyczny lekarz, sam mówi że bardzo zaskoczony i pierwszy raz w jego 14letniej karierze przypadek aż tak szybkiej ciąży, ale wszystko jest w porządku ❤️
Super wieści, zdrowka dla Was
 
Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza, który zostanie moim lekarzem prowadzącym, jest zarodek 4mm i jest piękne serduszko ❤️❤️❤️ z USG wyszło 6t1d termin na połowę pazdziernika, lekarz powiedział że będziemy ten pierwszy termin z USG uznawać jako ten miesiączkowy, bo zabiegu nie można uważać jako ostatnią miesiączkę. Bardzo sympatyczny lekarz, sam mówi że bardzo zaskoczony i pierwszy raz w jego 14letniej karierze przypadek aż tak szybkiej ciąży, ale wszystko jest w porządku ❤️
Gratulacje :) Twój fasol będzie równy rok młodszy od mojego, który skończył przedwczoraj 4 miesiące hyhy.
 
reklama
Do góry