reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabieg lyzeczkowania a brak miesiaczki juz 5 tydzien .

Dołączył(a)
8 Kwiecień 2024
Postów
1
Witam. Z tej strony Emila mam pytanie 6 .03.2024r.miala wykonany zabieg usunięcia miesniaka macicy a tak na prawde to tylko zrobili mi lyzeczkowanie macicy i wynik histopatologiczny jest dobry a już mija 5ctydzien od zabiegu a ja nie mam nadal miesiączki a 28 marca spolzylam z partnerem i obawiam się czy nie zaszła am w ciążę chodź robilam test ciazowy w tamtym tygodniu i wyszedł negatywny a okres się nie pojawia co mogę zrobić proszę o odpowiedz
 
reklama
Ja po poronieniu i łyżeczkowaniu na okres czekałam ponad 6 tygodni, u każdego jest inaczej, pewnie na dniach miesiączka zawita bądź cierpliwa
 
Witam. Z tej strony Emila mam pytanie 6 .03.2024r.miala wykonany zabieg usunięcia miesniaka macicy a tak na prawde to tylko zrobili mi lyzeczkowanie macicy i wynik histopatologiczny jest dobry a już mija 5ctydzien od zabiegu a ja nie mam nadal miesiączki a 28 marca spolzylam z partnerem i obawiam się czy nie zaszła am w ciążę chodź robilam test ciazowy w tamtym tygodniu i wyszedł negatywny a okres się nie pojawia co mogę zrobić proszę o odpowiedz
Sporo spółzyłas 28 marca, to test wykonany w zeszlym tygodniu nie jest miarodajny.
 
Do góry