reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabieg łyżeczkowania

W jakim czasie po zabiegu lekarz dał zielone światło do kolejnych starań? To samo pytanie kieruję do reszty dziewczyn aktywnych w tym wątku bo wiem że zdania lekarzy są mocno podzielone :) Pomijając fakt że to oczywiście sprawa indywidualna.
Ten co wykonywał zabieg mówił o 3 msc a ten u którego byłam na kontroli pozwolił po pierwszej @
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi! Ja jestem dopiero przed pierwszą @, więc na razie na nią czekamy i jeszcze nie zdecydowaliśmy kiedy znów zaczniemy, chcielibyśmy dość szybko (przyczyną było puste jajo), ale zastanawiamy się co będzie najbardziej rozważne, stąd z ciekawości zbieram dane od różnych osób :)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi! Ja jestem dopiero przed pierwszą @, więc na razie na nią czekamy i jeszcze nie zdecydowaliśmy kiedy znów zaczniemy, chcielibyśmy dość szybko (przyczyną było puste jajo), ale zastanawiamy się co będzie najbardziej rozważne, stąd z ciekawości zbieram dane od różnych osób :)
Na pewno warto poczekać na ten normalny okres i zacząć w kolejnym cyklu (o ile jest się na siłach). Endometrium będzie już w pełni odbudowane.
 
Tak wiem, nie planowałam zaczynać kolejnych starań wcześniej. Myślę że zaczniemy próbować po drugiej @, będę mieć większą pewność że cykle wróciły do normy no i damy sobie mimo wszystko trochę czasu :)
 
Cześć dziewczyny.
Dawno mnie tu nie było. Dzisiaj zrobiłam test wyszedł pozytywny na wizytę umówiłam się po świętach lecz martwi mnie trochę brak jakiś specjalnych objawow we wcześniejszych ciążach bolały mnie piersi od samego początku tutaj teraz nic poza tym testem i może lekkim kłuciem w jajnikach. Boję się że znowu będzie to samo co poprzednio.
 
Cześć dziewczyny.
Dawno mnie tu nie było. Dzisiaj zrobiłam test wyszedł pozytywny na wizytę umówiłam się po świętach lecz martwi mnie trochę brak jakiś specjalnych objawow we wcześniejszych ciążach bolały mnie piersi od samego początku tutaj teraz nic poza tym testem i może lekkim kłuciem w jajnikach. Boję się że znowu będzie to samo co poprzednio.
Ale super, za którym razem się udało. Nie każda ciąża ma takie same objawy, trzymam kciuki 😘😘😘
Ja zaczynam w tym cyklu starania
 
W sumie zabieg miałam w grudniu i teraz w marcu miejmy nadzieję że się udało 😁
Przy pierwszej próbie starań? :) Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze! Też ostatnio mnie piersi odrazu bolały, w sumie prawie odrazu w drugiej połowie cyklu i ciągnęły jajniki. Ale pamiętaj że niektóre kobiety na początku nie mają żadnych objawów i nawet nie wiedzą że są w ciąży, my starając się jesteśmy po prostu bardziej wyczulone :)
Ale super, za którym razem się udało. Nie każda ciąża ma takie same objawy, trzymam kciuki 😘😘😘
Ja zaczynam w tym cyklu starania
Ja też zaczynam w tym cyklu! W końcu :) Trochę niestety cykl mi się wydłużył, będzie trochę trudniej trafić w te dni...
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Dawno mnie tu nie było. Dzisiaj zrobiłam test wyszedł pozytywny na wizytę umówiłam się po świętach lecz martwi mnie trochę brak jakiś specjalnych objawow we wcześniejszych ciążach bolały mnie piersi od samego początku tutaj teraz nic poza tym testem i może lekkim kłuciem w jajnikach. Boję się że znowu będzie to samo co poprzednio.
Hej co tam u ciebie?
 
Do góry