reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabieg

Patrycja 1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Maj 2020
Postów
34
Witam dziewczyny chce zapytać jak wygląda sprawa z miesiączka po zabiegu łyżeczkowania sprawa wygląda tak 22 kwietnia miałam zabieg łyżeczkowania czy to jest możliwe żebym dziś dostała miesiączkę ? Czy to nie możliwe ? I to mogą być jakieś hmmm powikłania ? Wizyta u lekarza w poniedziałek dziś była konsultacja telefoniczna i Pan doktor twierdzi że to napewno nie miesiączka mam wrażenie że mnie zbył
 
reklama
Rozwiązanie
Witam dziewczyny chce zapytać jak wygląda sprawa z miesiączka po zabiegu łyżeczkowania sprawa wygląda tak 22 kwietnia miałam zabieg łyżeczkowania czy to jest możliwe żebym dziś dostała miesiączkę ? Czy to nie możliwe ? I to mogą być jakieś hmmm powikłania ? Wizyta u lekarza w poniedziałek dziś była konsultacja telefoniczna i Pan doktor twierdzi że to napewno nie miesiączka mam wrażenie że mnie zbył
Ja dostalam równo po 30 dniach.
A dlaczego niby nie ? Krwawisz ? Więc pewnie miesiączka, ale dobrze że nasz wizytę, niech sprawdzi czy się wszystko oczyscilo
Zaczynam się martwić ale mam nadzieję że to już miesiączka bo od zabiegu 22 kwietnia na początku krwawienie później plamienia a dziś już krwanienie takie hmmm "żywe" i wydawalo mi się że coś nie tak że tak szybko przyszła miesiączka
 
Zaczynam się martwić ale mam nadzieję że to już miesiączka bo od zabiegu 22 kwietnia na początku krwawienie później plamienia a dziś już krwanienie takie hmmm "żywe" i wydawalo mi się że coś nie tak że tak szybko przyszła miesiączka
Trochę szybko moim zdaniem, ale tez całkowicie bym tak tego nie wykluczała. Ja mam krótkie cykle i okres przyszedł u mnie po 4,5 tyg. Ale co organizm to wiadomo - może być różnie 🤷‍♀️
 
Witam dziewczyny chce zapytać jak wygląda sprawa z miesiączka po zabiegu łyżeczkowania sprawa wygląda tak 22 kwietnia miałam zabieg łyżeczkowania czy to jest możliwe żebym dziś dostała miesiączkę ? Czy to nie możliwe ? I to mogą być jakieś hmmm powikłania ? Wizyta u lekarza w poniedziałek dziś była konsultacja telefoniczna i Pan doktor twierdzi że to napewno nie miesiączka mam wrażenie że mnie zbył
Ja dostalam równo po 30 dniach.
 
Rozwiązanie
Do góry