reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabieg

Dołączył(a)
25 Sierpień 2013
Postów
14
Boję się bardzo bo ostatnio mam małe problemy z pęcherzem, szukam prywatnie lekarza bo czeka mnie najprawdopodobniej operacja urologiczna. Nie chce jej robić w moim mieście bo nasz jedyny szpital ma strasznie liche opinie. Najbliższe duże miasto to Gdańsk więc wybór jest prosty.Proszę o pomoc czy ktoś korzystał prywatnie z takiego zabiegu, znalazłam Urolog Gdańsk ma dobre opinie i myślę nad tym specjalistą. Będę wdzięczna za waszą pomoc i odpowiedzi.
 
reklama
za takie spamowanie to powinno się wywieźć ciebie do szpitala ale zamkniętego - dlaczego na 6 różnych postów zawsze coś reklamujesz? :angry: Zgłoszono spamik
 
Do góry