reklama

Ząbki,ah te ząbki...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2006r.' rozpoczęty przez Kaira, 26 Marzec 2007.

1. Kaira

Kaira Fanka BB :)

Z RADOŚCIĄ OZNAJMIAMY CIOTECZKOM, ŻE PAULINKA MA PIERWSZY ZĄBEK!!:tak::tak::-):-):-D:-D
    JESTEM TAKA DUMNA Z NIEJ :-):-):-)

całą noc spała grzecznie (oczywiście z przerwami na karmienie nocne), ale rano pożaliła się mamusi na ten ząbek. :-(

Coś mi się zdaje, ze lada dzień wyjdzie jej też ten ząbek obok . Bidulka dziwi się jak wkłada paluszki do buziaczka, a tam coś twardego, ostrego :surprised:

Ale nie jest źle, obawialiśmy się, że będzie strasznie płakać, gorączkować, ale dzielna jest baaaardzo. Dzielna dziewczynka :-D Nie wiem tylko czy to dobrze, ze już ma ząbki, bo podobno im póżniej wyrosną, tym lepiej są zmineralizowane :eek:

2. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

KAIRA, OGROMNE GRATULACJE!!!!!:tak:

3. reklama
  4. Kasia1978

Kasia1978 Fan(ka)

MY RÓWNIEŻ PĘDZIMY Z GRATULACJAMI !!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

5. Kaira

Kaira Fanka BB :)

Dziękujemy,dziękujemy kochane cioteczki:-D

6. nineczka

nineczka Fanka BB :)

Kaira - szybciutko się Paulinka z pierwszym ząbkiem uwinęła :-)

Ogromniaste gratulacje!!!

Nasze cierpienia trwają nadal i mimo, że zębusiów ani widu ani słychu to coś się już ma na rzeczy, bo gdy dotknę malej do dolnych dziąselek to jest płacz :dry:
    Łapki ciągle w buziulce i kilka razy dziennie zmieniam jej ubranka, bo cale mokre od ślinki :baffled: Ślimak mój mały :-D

7. aniii

aniii aaaaa Kotki dwa...

juhu juhu juhu!!!fajnie masz Kaira...nie przejmuj się gadaniem...różnie to bywa a wszystko zależy od genów...
    ja myślę że mojej Lili też się wyżynają...ma takie dwie nierówne kreseczki na dole i moim zdaniem dziwne dziąsła...ale ja jestem niedoswiadczona mama więc nic nie wiadomo...

8. BetiPK

BetiPK Fanka BB :)

Brawo Paulinka!Gratulujemy razem z Mateuszkiem pierwszego ząbka!

9. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Wow no to teraz Paula będzie miała czym mamę gryźć :-p:-):-) Gratulujemy!!!

10. reklama
  11. maja33

maja33 Gość

Och cudownie my tez GRATULUJEMY z Martą:-)

12. megusek

megusek Fanka BB :)

GRAULACJE DLA PAULI!!! NIECH MAMY NIE POGRYZIE TYLKO ;-)

Poleć forum