reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki,ah te ząbki...

Kochane Mamusie nie uwierzycie, ale dziś przebił się drugi. Jakiś wysyp zębów. Swoją drogą nie wiedziałam, że ząbki tak szybko rosną. Wczoraj było widać tylko biały czubeczek, a dziś już wyraźna biała krecha.

Nie myślę co będzie z karmieniem jak już będą duże i mocne :baffled: . Mam nadzieję, że Kuba poprzestanie na gryzieniu gryzaków.
 
reklama
Cynamonka-gratulujemy- Kuba idzie jak burza z tymi zabkami:tak: :szok: a u nas ani widu- tylko krzyki i opuchniete od m-ca dziasła a zebów w dalszym ciagu brak- wspomagamy sie Dentinoxem tylko....Sara niby najsarsza a zebów nie ma:no: ...puki co;-)
 
WOW Cynamonka:szok: Kubuś idzie jak burza:szok: pogratuluj małemu:-) u Pauli długo wychodziły ząbki szczególnie ten drugi chyba z tydzień trwało zanim się w końcu przebił:eek: więc Kuba tyrrrrrrann zębów:-D a co do gryzienia to niestety ja prawie przy każdym karmieniu czuję ból bo Paula lubi sobie cycusia powyciągać a co za tym idzie: przygryzanie:baffled:
 
reklama
Do góry