reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki,ah te ząbki...

Kaira

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2006
Postów
555
Miasto
Nowy Sącz
Z RADOŚCIĄ OZNAJMIAMY CIOTECZKOM, ŻE PAULINKA MA PIERWSZY ZĄBEK!!:tak::tak::-):-):-D:-D
JESTEM TAKA DUMNA Z NIEJ :-):-):-)

całą noc spała grzecznie (oczywiście z przerwami na karmienie nocne), ale rano pożaliła się mamusi na ten ząbek. :-(

Coś mi się zdaje, ze lada dzień wyjdzie jej też ten ząbek obok . Bidulka dziwi się jak wkłada paluszki do buziaczka, a tam coś twardego, ostrego :surprised:

Ale nie jest źle, obawialiśmy się, że będzie strasznie płakać, gorączkować, ale dzielna jest baaaardzo. Dzielna dziewczynka :-D Nie wiem tylko czy to dobrze, ze już ma ząbki, bo podobno im póżniej wyrosną, tym lepiej są zmineralizowane :eek:
 
reklama
Kaira - szybciutko się Paulinka z pierwszym ząbkiem uwinęła :-)

Ogromniaste gratulacje!!!

Nasze cierpienia trwają nadal i mimo, że zębusiów ani widu ani słychu to coś się już ma na rzeczy, bo gdy dotknę malej do dolnych dziąselek to jest płacz :dry:
Łapki ciągle w buziulce i kilka razy dziennie zmieniam jej ubranka, bo cale mokre od ślinki :baffled: Ślimak mój mały :-D
 
juhu juhu juhu!!!fajnie masz Kaira...nie przejmuj się gadaniem...różnie to bywa a wszystko zależy od genów...
ja myślę że mojej Lili też się wyżynają...ma takie dwie nierówne kreseczki na dole i moim zdaniem dziwne dziąsła...ale ja jestem niedoswiadczona mama więc nic nie wiadomo...
 
reklama
Do góry