reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Irtasia Emilka miała dolne jedynki wyrywane obydwie na raz nic ją nie bolało ale musiała bo z tyłu wychodziły juz jedynki stałe a te wypaść nie chciały

ogólnie nie ma juz 2 czwórek wykruszyły się zostały korzenie i ma dolne szóstki

Susu Emilka ma też krzywą jedynkę dolną wychodzi bokiem :baffled:

reklama

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Oj, to problem z tymi krzywymi ząbami :baffled: Ciekawe jak Oliwce będą wychodzić :confused:
Narazie to jeszcze do tego daleko chyba, lekko ruszają jej się obie dolne jedynki i jeszcze mniej górne. Szóstek też ani widu ani słychu, tylko dziąsła ma bardzo obrzęknięte w miejscu gdzie mają wyjść.

nuśka 23

Mamy lutowe'07
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
kolejna wizyta u lekarza ...tym razem z Emi....na szczescie okazalo sie ze dwie dolne jedyneczki ida ze hoho:sorry:OBY WYSZLY JAK NAJSZYBCIEJ BO MECZY SIE BIDULKA NIEMILOSIERNIE:angry:

WolfiA

Lutowa MaMa ''07 i ''09
Miasto
Portlaoise, Ireland
Rozwiązania
0
U nas też jeszcze mleczaki się dzielnie trzymają i żadnych ubytków, więc bardzo się cieszę:tak: Mam nadzieję, że zęby stałe będą wychodziły prosto, a jak nie to od razu tego przypiluje, bo sama mam krzywe i żałuje bardzo, że moi rodzice to zaniedbali:sorry2: Niby teraz też mogłabym sobie założyć aparat, ale koszt 3tys. euro, to jeszcze trochę za dużo jak dla mnie:sorry2:

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Emilce się już mocno ruszają dwie dolne dwójki juz sie cieszy na wróżkę zębową :-D

mysia23

mama dwójeczki
Rozwiązania
0
OOOo...no róznie z tymi zębolami jak widze

U nas juz od 3-4 miesięcy mamy stałe dolne jedynki i od ponad miesiąca jesteśmy bez górnych jedynek i dolne dwójki się ruszają...Ubytków na szczęście żadnych jeszcze nie ma..
A 6 mamy wszystkie, jedna trochę dokuczała Filipowi jak rosła, na dole...myśleliśmy, ze go ucho boli, a to ząb go tak męczył z wyjściem

E-lona

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Hej! Wieki tu nie zaglądałam.
U Daniela 3 szóstki i rusza się dolna jedynka. :-)
Mysia dzięki Tobie mnie olśniło. Daniel też skarżył się, że4 go ucho boli, ale to były jakieś jednorazowe sytuacje i jakoś do głowy mi nie przyszło, żeby powiązać to z wyrastającymi szóstkami.

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Emilce w końcu wypadły te dolne dwójki jedna jakieś 3 dni temu druga dziś ale górne jedynki też się ruszają ale na razie bardzo delikatnie :tak:

reklama

agusia9915

Matka wariatka
Rozwiązania
0
to super Gosia :rofl2:

czy ktos leczył dziecko w sedacji wziewnej???:confused:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy