reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

Ach!! Dziękujemy za gratulacje...w drugi też już na wierzchu prawie!!! Jakoś nie mogę sie przyzwyczaić do zgrzytania po łyżeczce :-D:-D:-D
 
reklama
Huraaaa!!!!!!!!!!Kubulinkowi-Bąbelinkowi wyszła górna prawa jedynka.To piąty ząbek,ale tym razem wiielki płacz od wczoraj,nerwy,gryzienie ze złością wszystkiego co znajdzie na swojej drodze.Trochę się martwie,bo ma z lewej strony spuchnięte,a z prawej wyszedł.Kubuś strasznie cierpi,bo ten prawy coś nie chce się przebić.Może ma jakis stan zapalny i tak go boli?:no:Aż się zanosi od płaczu.Dałam mu czopek przeciwbólowy,no i w końcu zasnął po 20 minutach.:no:
 
Gratulujemy z Emilką wszystkim ząbkowym maluszkom ich pięknych ząbków u Emilki ząbki narazie nie wyszły i nie ma oznak po ostatnim razie ;-)
 
Gratulacje dla wszystkich "ząbkowców";)!u nas wyraźnie wyczuwalna prawa dolna jedynka,ale jeszcze się nie przebila
 
Wczoraj kupiłam dentinox bo ostatnio Leniwiec budziała się w nocy i strasznie płakała nie umiała zasnąć, chwilka ciszy i znowu wrzask :wściekła/y:. Może to te zębulki, wczoraj posmarowaliśmy i nie wiem czy to pomogło czy to po prostu przypadek ale dzisiaj nie było pobudki oprócz wstania ok. 5 na jedzenie :-):-), a teraz cały czas śpi :-D:-D
 
reklama
Do góry