reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Ząbki kolejna część...

kubusiowa25

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kurka wiem że marudzę ale naprawdę ja juz sama nie wiem.. Wszyscy z mojego otoczenia twierdzą że sobie coś wymyślimy z tymi zębami. .. Fakt nie wyszły jeszcze ale na bank pojawia się niebawem... Niech nie robią że mnie wariata.. po lewej stronie dziąsło z przed miesiąca, po prawej dzisiaj. Miki ma już jedynki na dole. Wyszly w 6mies obecnie 25.12 będzie miał 9 mies.

Załączniki

reklama
G

goszczaca

Gość
Zanim ząb przebije dziaslo to trochę minie, na pewno idą te cztery górne zęby. Musisz czekać aż tak daje Ci w kość?

kubusiowa25

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie śpię od mies faktycznie... Ale muszę przetrwać :) nic nie poradzę, nic nie przyspiesze..

Wnuczka

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Mojej córci pierwsze zęby na dole wyszły jak miała 6 miesięcy płacz ból nieprzespana noce koszmar zaczął się przy górnych zębach przez dwa i pół miesięca dopóki nie wyszły wszystkie cztery mała płakała w nocy jeczala przez sen żadne maści nie pomagały była non stop maruda płaczliwa tylko nurofen pomagał na dwie godziny... podawałam w ostateczności ale butelka poszła... dzieciom trzeba pomóc bardzo cierpia przy zębach... obecnie od 6 miesięcy cudowne wesołe dziecko... kolejne zęby idą ale znacznie łagodniej...

reklama
Do góry