reklama

ząbki naszych maluchów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2008' rozpoczęty przez monika373, 29 Lipiec 2008.

1. monika373

monika373 mama 2+2

Dziewczyny piszcie kiedy Waszym dzieciom wychodziły ząbki.Mikołajowi-1.-28.06,2-29.06

2. natka86

natka86 mamusia Zosieńki

Zosia
    pierwszy ząbek,kiedy miała pół roczku,czyli 12 lipiec 2008:tak:

3. reklama
  4. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

u mojej 12. lipca zauważyłam dwa naraz, dwie dolne jedyneczki

5. natka86

natka86 mamusia Zosieńki

dziuba no to naszym dziewczynom w ten sam dzień wyszły ząbki:-D

6. bacówka

bacówka Fanka BB :)

u nas zabek zbiegł sie z trzydniówka a było to 24.07.niestety narazie widac tylko jednego;-)

7. kami83

kami83 Fanka BB :)

u nas wciąż ząbkowa cisza... choć objawy ząbkowania są od 2m-cy, zębów ni widu ni słychu:no: czasem objawy są jakby bardziej nasilone i mam nadzieję że to już a tu nadal nic! i juz zgłupiałam, bo nie wiem kiedy i czy w ogóle smarować dziąsełka żelem przeciwbólowym??? Wy smarowałyscie?

8. bacówka

bacówka Fanka BB :)

Ja smarowałam jak mi sie budził z płaczem.teraz tez mu czasem smaruje,ale nie jestem przekonana czy to cos daje bo on mi to z palca w mig zlizuje.

9. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

u nas pierwszy zabek wyszedl 9 czerwca a drugi 10 czerwca dwa kolejne w polowie lipca i teraz dwa znow w sobote czyli 2 sierpnia

10. reklama
  11. Albiniec

Albiniec Styczniowe mamy'08

To już wiem czemu Dawciowi nie wyszły. Bliźniaczka kurtem zgarneła od wróżki zebuszki, ząbki to dla Dawcia zabrakło.

12. mama_Jasia

mama_Jasia Zaciekawiona BB

10 czerwiec a drugi to zaraz po pierwszym więc pewnie 11:-):-):-):-)Teraz czekamy na kolejne to już chyba wkrótce

Poleć forum