reklama

Ząbki naszych maluszków

ma_dzi_ulka

Mama Julki i Olafa
Miasto
uk
Rozwiązania
0
U nas sa juz trzy zabki ale z gorna jedynka nie jest tak latwo jak z dolem....:( Julka nie chce za bardzo jesc bo boji sie cokolwiek do buzi wsadzic....placze jak tylko dotknie gornego dziaselka.....bardzo mi jej zal....juz niewiem co zrobic zeby jej jakos pomoc....i strasznie ma zapalone to dziaselko...moze macie jakies rady???
wielkie pozdrowionka i buziolki

reklama

patrysia

Mamy lutowe'08
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
szkoda ze u nas jeszcze brak zebolkow :dry: ale wszystko w swoim czasie mama nadzieje ze za niedlugo sie pokaza :-D

Paulineczka_

mamy lutowe '08
Rozwiązania
0
My się wczoraj w końcu doczekaliśmy!:-D:-):-D Wyszedł Michaskowi co prawda jeden, <dolna lewa jedynka>ale mam cichą nadzieję ze z drugim nie będzie, az tak zle jak z tym. No i wyczekujemy nadal.

Zytka

Mamma...
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Paulineczka no to się doczekałaś :) Superowo!!

A u nas jest górna prawa dwójeczka :) Po drugiej stronie nabrzmiałe dziąsełko,więc pewnie kwestia kilku dni... Śmiesznie Marcelek bedzie wyglądała jak jej te zębolki urosną,bo na dole są jedynki,a na gorze będą dwójki :)

Paulineczka_

mamy lutowe '08
Rozwiązania
0
Zytka, kluska- gratulujemy zęborków.
Zytka- no to fantastycznie to musi wyglądać. Masz malutką kasowniczkę w domu:-p:-D:-) Jak Ci się uda zrobić, to wklej jakieś zdjęcie.:tak:;-)

apina

Sexi mamuśka!
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Gratuluje WSZYSTKIM DZIECIACZKOM pierwszych ząbków!!!!:-) Mam nadzieje że nie cierpiały za bardzo:tak:

Róży wyszły dwie dolne jedynki jedna za drugą. Pierw 14 września była dziurka, a 19 już było widać dwa piękne dorodne ząbki...Byliśmy wtedy na wyjeżdzie i baliśmy się co to bedzie, ale obeszło się bez płaczu i nie przespanych nocy...:-D Jedynie Bobodent stosowaliśmy zapobiegawczo i dzieki temu Róża po 3 miesiacach przerwy znów wróciła do cumelkowania...:sorry2:

reklama

kaskax25

mama wspaniałej trójki
Rozwiązania
0
Mamy przyjemnosc zakomunikowac ze w koncu doczekalismy sie zabka!!!:-D:-D:-D Prawa dolna jedynka i chyba obok wychodzi druga:-) W koncu Mati mnie ugryzie w nos:wściekła/y:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019