reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

zabki numer 5

isunia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
xxx

Ostatnia edycja:
reklama

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Piątki często są bardzo bolesne...
U nas nie było tragicznie, ale zdecydowanie gorzej, niż przy innych zębach.

martusia_78

Mama Wrzesien05Czerwiec09
Miasto
Wojkowice/Omagh
Rozwiązania
0
U nas wszystkkie zabki wychodzily bez bolu i goraczki. Wystarczylo tylko zelem smarowac. A piatki wychodza bardzo bolesnie i dlugo no i do tego goraczka.
Zazwyczaj goraczka trwa trzy dni i jest do 38 stopni. Od pol roku u nas wychodza dwie dolne piatki i wyjsc nie moga. Troche sie rusza i stoja. I jeszcze sie nie przebily. Gorne narazie nawet nie drgnely.

Isunia ja bym na Twoim miejscu od razu poszla do lekarza. Zapalenie uszow to zwykle nie jest taka prosta sprawa i potrafi sie dlugo ciagnac.

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
Rozwiązania
1
U nas piątki wyszły zupełnie bez objawów, najgorzej szły górne jedynki,

ale też słyszałam że wychodzenie piątek jest bardzo bolesne i nawet sie nastawiłam,

duże było moje zdziwienie gdy zobaczyłam że ma już 5 na wierzchu.

moniaa_

Mama 2004 i 2009
Miasto
Bruxelles
Rozwiązania
0
Witam
Niestety piątki bolą niesamowicie, między innymi uszy bolą!
U nas tak było, a do tego nam już ida 6-tki więc kompletna wariacja!!!
Dentysta nie mógł uwierzyć więc zrobił zdjęcie i faktycznie młodej ida już 6-tki. Bola ją uszy, głowa czasami nie chce jeść... w nocy popłakuje. No ale cóz musimy to przetrzymać!
pozdrawiam

isunia

Rozwiązania
0
xxx

Ostatnia edycja:

isunia

Rozwiązania
0
xxx

Ostatnia edycja:

Blanus

Wrzesień'05 i Czerwiec'08
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Potwierdzam - niestety piatki ida dlugo i bolesnie, u naszej Malej szly okolo 2 miesiecy, wszystkie na raz, ale ostatnie dwie 5-tki na dole przebily sie w ciagu dwoch tygodni i odbywalo sie to lacznie z goraczka i placzem w nocy :zawstydzona/y:
calymi dniami chodzila z paluszkami w buzi, wiec dawalam zimne gryzaki i dentinox - chwilowa ulga, ale zawsze ulga ;-)

Isiunia - zdrowka dla cory :tak:
pozdrawiam zabkujace Maluchy i Ich rodzicow :-)

isunia

Rozwiązania
0
xxx

Ostatnia edycja:
reklama

monia77

wrześniowa mama 2005
Rozwiązania
0
Witam
Niestety piątki bolą niesamowicie, między innymi uszy bolą!
U nas tak było, a do tego nam już ida 6-tki więc kompletna wariacja!!!
Dentysta nie mógł uwierzyć więc zrobił zdjęcie i faktycznie młodej ida już 6-tki. Bola ją uszy, głowa czasami nie chce jeść... w nocy popłakuje. No ale cóz musimy to przetrzymać!
pozdrawiam
Witam:-)
Jak przeczytałam to mnie zatkało:szok:. Nie wiem, czy współczuć, czy gratulować wyjątkowej córy:tak:

U nas piątek jeszcze nie ma, ale objawy są - niestety. Budzenie w nocy, ślinotok niesamowity - to ostatnio, no i Kama jest marudna na maksa:-p. Wiem, że piątki długo wychodzą więc trzeba uzbroić się w cierpliwość:tak:

A tak przy okazji: zaglądam tu czasami ale nie piszę. Myślę jednak, że zacznę i tu się udzielać - przynajmniej od czasu do czasu:-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry