reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabki numer 5

Piszę żeby się poradzić Kubuś od piatku wieczora ma wysoką temperaturę, ok 39 stopni, i wczoraj zauważyłam wyżynającą sie pierwszą piątkę...czy to może być od tego????dodam,że innych objawów chorobowych nie ma.po podaniu nurofenu temp. spada na kilka godzin ale potem znowu skacze:-(
 
reklama
moja córeńka też jest w trakcie nabywania 5-tek:-D!!i jak zaczęły sie wyżynać to też skakała jej temperatura..teraz ma prawie po połówce obu
piątek na dole
i muszę przyznać,ze długo sie to ciągnie.Zdarzają sie jej płaczliwe dni...i niespokojne nocki w ciągu których potrafi sie parę razy budzić..i myślę,ze to właśnie te ząbki;-).
Pamiętajcie jednak mamusie,ze nie wszystkie napady temperatury bez żadnych innych objawów możemy tłumaczyć wyżynającymi sie ząbkami...obserwujcie dobrze swoje dzieciaczki!!my miałyśmy w marcu taką przykrą historię..wysoka temperatura bez żadnych innych dolegliwości..w trakcie ząbkowani tak nas właśnie zmyliła,ze wylądowałyśmy w szpitalu..i okazało sie,ze Kajka ma bezobjawowe zapalenie płuc,osłuchowo nie wykrywalne.
ale nie ma co!!!:-)
 
dziękuję z odpowiedzi:tak::tak::tak::tak::tak::-)
Jutro idziemy do lekarza:-:)-:)-( małemu porobiły się w buzi na śluzówkach tzw. "afty"-takie białe bolące miejsca, nie przyjemnie mu pachnie z buzi i ma wszystkie dziąsełka opuchniete i czerwone:-:)-:)-:)-( może jakieś zapalenie dziaseł :szok::szok::szok:
wieczorem znowu miał 38 z kreskami i nic nie je:-:)-:)-(
dziekuję za odpowiedzi i rady:-);-)
 
to było bakteryjne zapalenie jamy ustnej-Kuba dostał antybiotyk i już jest ok:tak::tak::tak:-jest nieznosny i marudny-ale rosnie mu dolna piateczka i po drugiej stronie tez sie cos pojawia:baffled: chyba zwariuję zanim wszystkie wyjdą:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
mojej malej tez sie wyzynaja 5 i to wszytskie na raz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
niestety u nas objawia sie to brakiem apetytu:dry: amrudna jkos specjalnie nie ejst goraczki tez nie ma ale za to lapie wszytskie mozliwe infekcje.......... 3 tygodnie walczylam z katarem 1,5 tygodnia spokoju akurat na swieta :-p i po nowym roku zaczyna sie od nowa:dry::baffled:
 
Przyznam szczerze ze u nas z 5 nie yblo zle, nawety nie wiedzialam kiedy wyszly mojemu maluchowi. Zobaczylam je jak juz byly wyrzniete tyle ze cala reszta bardzo dlugo wychodzila, ale obylo sie bez bolu. ;-);-)
 
reklama
Witam widzę, że jestem szczęściarą Mateuszowi jedna 5 już wyszła co można było odczuć trochę niespokojnym snem po prostu szamotał się w łóżku,teraz wychodzi prawa dolna i jest ok żadnych objawów, ale już przy pierwszej wzięłam się na sposób i dawałam dużo twardych rzeczy do jedzenia typu skórka od chleba i gryzł swoim nowym dużym zębem, jest z niego bardzo dumny a i my jakoś szybciej się uporaliśmy. chociaż jak oglądałam dziąsło to wyglądało strasznie spuchnięte i pęknięte na pół.
 
Do góry