reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabki numer 5

U nas są póki co dwie 5. Wyłażą mu już jakieś 2 miesiące i pewnie jeszcze trochę to potrwa, bo tak samo było z 4. Może właśnie dlatego przechodzi to raczej bezboleśnie, bez większych problemów i marudzenia.
 
reklama
rogalinka myślę, że to mogą być jednak czwórki, mnie też się różne rzeczy przy wychodzeniu ząbków wydawały, i czasem ich rozmiar zaskakuje :-) ale czwórki wychodzą przecież przed trójkami, więc moim zdaniem to bardzo prawdopodobne, że Twojej córeczce wyszły czwórki a nie piątki. Zwłaszcza że piszesz, że za mało miejsca zostało na dwa ząbki. A czwórki wcale nie są takie małe ;-)

Pozdrowienia dla wszystkich jeszcze ząbkujących :-D
 
u nas jak wychodziły piątki, to nie było za wesoło.przebrnęłam przez różne leki na gorączkę, ale chyba najskuteczniejszy się okazał Ibufen. Może sprobuj. Dziecku powinien zasmakować - ma słodki pomarańczowy smak.no ale najważniejsze, ze działa szybko:tak:
 
Czesc dziewczyny!Qstatnio pytalam o te piatki,a teraz to dopiero mamy!
Nie dosc ze Benji sie slini ,bola go dziasla,leje mu sie z noska,to jeszcze zapalenie ucha sie przyplatalo :-( -jest na antybiotyku...
pozdrawiam
 
A u nas druga piatka bez objawów:tak::tak::tak::tak: troszkę się ślini i to wszystko, apetycik ma lepszy niż zwykle;-) i nawet nie marudzi;-)
olcia23 buuuu u nas też pierwsza piatka wiązała się niestety z kuracją antybiotykową bo coś nam się przyplatało, zdrówka dla malucha!!!!!!!może pozostałe wyjdą bez problemów jak u nas!!!trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam
 
Witam dziewczyny ja tez mam problem z moim dwuletnim Wojtusiem wychodzi mu dolna piatka i jest masakra!!! Mały marudzi ma temperature i na dodatek zapalenie dziąseł od wpychania wszystkiego do buzi.A noce to już całkiem koszmar budzi się co godzine z takim placzem że nie moge go uspokoic :baffled: a pozniej tylko do mnie na kolana!!!!!! Napiszcie mi czy znacie jakis sposob na spokojny sen i na to jak mu pomoc??? Pozdrawiam i dziekuje!!!!!!:no::no::no:
 
witajcie:)tak czytam te posty i jestem w szoku,moj olek ma 15 miesiecy i wychodzi mu wlasnie czwatra piateczka:)ostatnie dni to byly naprawde ciezkie:)goraczka przez 3 dni,malo spal,slini sie litrami,prawie nic nie je:(na szczescie chociaz pije,i mleczko i herbatki:)napiszcie cos wiecej o zabkowaniu,ja slyszalam ze kly sa najbardziej bolesne(zeby oczne)jak szly waszym dzieciaczka zabki?jaki mialy wiek jak wyszly juz wszystkie?goraco pozdrawiam wszystkie mamusie a najbardziej te" zabkujace"
 
Gosiu moj Oli ma tak 2 jedynki u gory,dwie u dolu,2 dwojki u gory i dwie u dolu i teraz 4 piatki.takze nie wiem kazde dziecko jest inne,ale to co tu czytam,to jestem w szoku,ze 5 wychodza tak pozno,ze wogole tak pozno,bo niby do 2 latek dzieci maj wszystkie zabki,a niektore juz po roku.niby zeby ida po kolei ale jak widze ze nie u kazdego dziecka jest tak samo.napiszcie cos wiecej:)pozdrawiam goraco i czekam z niecierpliwoscia na wasze odpowedzi:)
 
reklama
wiesz co moze i masz racje,tym bardziej ze ciezko sie doliczyc bo maly nie daje sobie buzki za bardzo otworzyc,no ale te objawy sa takie straszne ze nie wiem jak bedzie znosil reszte zabkow:)no coz bede wytrwala,musze:)dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam goraco:)
 
reklama
Do góry