reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki u prawie 11 miesiecznego dziecka.

Hmmmm

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2021
Postów
4 016
Na początku stycznia wyszedł synkowi pierwszy ząbek, w połowie lutego drugi (dolne jedynki), teraz zauważyliśmy trzeci ząbek, ale jest to prawa dwójka, prawa jedynka jest tylko pęknięta (tzn ma pęknięte dziaselko, ząbek nawet pod palcem nie jest wyczuwalny)... czy któraś z mam tak miała?
Młody jest mega marudny i obstawiamy właśnie ząbki... ale strasznie długo to trwa :-( :(
 
reklama
Bardziej zastanawia mnie kolejność jedna dwójka już praktycznie ładnie wyszła, a jedynka jest tylko 'pęknięta'
 
Kolejność też bardzo różnie. Ważne że w ogóle wychodzą 🙂 moja córka ma 9 miesięcy i ma tylko dwie dolne jedynki a pierwsze zaczęły iść górne w wieku 4 miesiący i do tej pory się jeszcze nie przebiły. Nie ma reguły
 
Nasz synek ma roczek, z dwa miesiące temu mu wyszły dolne jedynki, zaraz po tym dolne dwójki, a teraz idą górne jedynki, ale też długo to trwa.
 
U nas corka miała 10 miesiecy to 1,5 miesiąca trwało jak się ząbek dolny (1) przebijał i to codziennie budziła się z krzykiem w nocy, aż w końcu wyszla jedynka i spokój a za tydzień kolejny ale wyszedł mega szybko. Teraz skoczyła rok i ma narazie dwie dolne jedynki ;) koleżanki synek w jej wieku ma już 9 ząbków:D
 
Do góry