reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
4 754
Niesmiało zaproponuję nowy wątek:-). Moje dziecię ząbków nie ma jeszcze ale jak się pojawią to pewnie będzie wiele pytań itp......i znowu samolubnie pomyślałam że szybciej znajdę potrzebne informacje. Co wy na to??????:-):-):-)
Póki co wklejam fajne info. :-):-):-)
 

Załączniki

  • zeby550dq1.jpg
    zeby550dq1.jpg
    56,1 KB · Wyświetleń: 270
reklama
Post - fajna ściągawka!
U nas standardowo jak u wszystkich dzieciaczków ślinienie i wszystko do buzi - zębów narazie brak. Nie zauważam też jednego z częstych objawów czyli marudzenia, więc chyba jeszcze trochę bezzębne będziemy:-)
 
ptaszyna fajny wątek
pewnie niebawem się sypną ząbki naszym milusińskim i będzie o czym pisać
u nas slinienie i gryzienie i marudzenie czasem
 
u nas tez ząbków brak, ale śliny mnóstwo:-DMały bierze wszystko do buzi, ale raczej ejst spokojny także tez bedziemy jeszcze bezzebni:-D
 
U nas jakby sie ząbek chciał przebic ale cos mu nie wychodzi :-D dzis pomacałam dolne dziąsełko i jakby cos tam było ale nie wiele widać, bo ten mój mały nerwusek nie da sobie dokładnie popatrzec... a poza tym to nie wiem czy to ma coś wspólnego z idącymi ząbkami ale od kilku dni zwiekszyła sie częstotliwość kupek i są trochę rzadszej konsystencji, ale nie powiedziałabym ze to jakas biegunka, poprostu kupki są luźniejsze. Czy któras z was tez tak miała??



 
U mnie tak jest od ubiegłego tyg, nie jakoś znacząco, bo moja robi od dawna regularnie co trzy dni kupsko...a od zeszłego tyg zesło do co dwóch dni, a ostatnio zrobiła 2 dziennie:szok: i na drugi dzien znów....byłam w szoku bo juz z 4 mce nie było takiej sytuacji.....
 
u nas dobre wieści, pani dr powiedziała że ząbki idą:tak:a teraz juz gorsza wiadomość kiedy uda im sie przebić nie wiadomo:-D
 
reklama
To ja mam pytanie, nie o Florkę, tylko o jej siostrę cioteczną: dzis widziałam, że mała ma dolne dziąsło jakby zmacerowane: takie ostro rozmemłane i lekko pęknięte: czy to może być ząb, czy zbyt intensywne używanie gryzaka? U Florki zębów oczywiście brak , ale gryzak nonstop w użyciu, a jak nie gryzak to własna łapa po łokieć wsadzona w gardło...;-)
 
Do góry