reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

reklama
Serdeczne gratulacje dla wszystkich ząbkowiczów ...

Dziewczyny poradźcie czym lepiej młodemu my ząbki a raczej zęba :-D taką nakładką na palec czy taką małą szczoteczką:confused: Bo ja laik w tym temacie i nie wiem. Poradźcie coś!
 
U nas w końcu pierwszy ząbek i nastepny w drodze :D ale niestety oprócz dolegliwości dziąsełkowych Szymek nie może sie pozbyć przeziębienia, które tydzień temu przeszło na oskrzela :-:)-:)-(biedny strasznie się męczy - katar i kaszel na zmiane. Przez tydzien dostawał amoxycyline i wydawało sie ze juz jest lepiej, bo przestał kaszlec, ale po dwóch dniach od zakonczenia kuracji, widze ze znowu jest to samo ... :-(tak wiec czeka nas kolejna wizyta u lekarza i pewnie kolejny antybiotyk. Straszne jest widziec swoje najukochansze dzieciątko, ze sie tak męczy, bo nie potrafi wydmuchać noska i wogóle :no:




 
U nas wyszedl pierwszy zabek, a drugi w drodze, tak wiec:

0 zębów:
Lena
Maciuś
Wiki
Zuzu
Blu
Tosia
Kuba
Zosia
Ika

1 ząbek
Oliwka
Olga
Adaś
Zainab

2 zęby
Misiek
Julka
Maja
Szymon Pearl

3 zęby
Antoś

4 zęby
Gabi
Misia


5 zębów
Florka

6 zębów
Maks
Gabi
Tymek H
Szymuś Heksy
 
reklama
Zainab, witamy w gronie zębatych:tak:
Liwus, ja mam tę nakładkę na palec i jestem średnio zadowolona, bo to jest strasznie grube tzn. nakładka + mój palec i żeby dostać się do zębów Młoda musi naprawdę szeroko otwierać paszczę, czego oczywiście robić nie chce:-p Na razie jakoś podstępem sobie radzimy, ale chyba kupię jednak zwykłą szczoteczkę dla maluchów.
 
Do góry