reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki czas na was

U nas Emilka ma już 18 ząbków. Od 1 do 4 wszystkie i dwie 5 na dole. Komplet 4 miała już w marcu a 5 zaczęły jej wychodzić gdzieś w październiku. Wszystko póki co bez objaw i oby tak dalej.
 
reklama
4 ząbki

Mateuszek (doriska)

6 ząbków
Tomek
Marcinek (post)
Bartłomiej
Ola (rezeda)

7 ząbków
Szymcio (Ojczulek)
Alicja (Zuzia28)


8 ząbków
Gabrysia
Aya

9 ząbków
Lidka

10 ząbków
Kacperek (kamila1)
Hania (eli88)
Igi (madzieńka)

11 ząbków
Kubuś (Henrietta5)
Zuzia (Drodka)
Staś
Wiktoria (moniaa22)

12 ząbków
Ala Fredka
Norbert (negri)
Julek
Zuzia (mirian1)

13 ząbków
Ania (jot79)

14 ząbków
Mateusz (naftanalek)
Bartuś (szyszunka)
Malick (gosiacy)
Lenka (Anneeczkaa)

15 ząbków

16 ząbków
Olek (ewusek1203)
Igorek (MagdaCha)
Bartuś (kaluska)
Kingus (princi)
Borys (elaine)

18 ząbków
Staś (jdt)
 
wieki nie zaglądałam na wrześniówki, nie sądziłam że tu taki ruch :)
u nas ząbki praktycznie w komplecie, ostatnia górna piątka wyszła do połowy, u nas niestety nie było kolorowo z ząbkami, od pierwszych było marudzenie, później gorączka wymioty eh, najciekawiej mieliśmy przy górnej 5, która wychodziła jako trzecia w przerwie między świętami, Natali gorączka dochodziła do 40 jak nie więcej i to przez 4 dni, a my daleko od domu, na szczęście daliśmy radę i coś mi się wydaje, że moja druga córcia (nabytek z 04.2011 ;) ) będzie miała podobne sensacje no i na dodatek nie ma jeszcze ząbków :(
 
Do góry