reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

reklama
a co do czasomierza-klepsydry mycia zabków to planuje zakup krokodylka z oriflame
daj linka do tego czasomierza,nie znalżłam sama na ich stronie a chciałabym zobaczyć co to bo moja mama jest w Oriflame więc jak cos to ją poproszę. Przyda mi się takie coś dla córci zwłaszcza bo ona zazwyczaj machnie 3 razy szczoteczką i mi oddaje i mówi "już" :)
 
U nas sprawa wyglada tak,posiadamy 4zabki,wszystkie jedynki,ale reszta idzie idzie i dojsc nie moze.Przy dziasle,oddzielone o 1mm sa gorne dwojki i trojki (trojki od baaardzo dawna sa w tej pozycji,dwojki zaczely "schodzic"),na dole mamy dwojki i trojki "zaognione buleczki",tez bez przebici i jedyne co sie manifestuje to rzadsza kupa i slinotok calkowity.Wiec czekam cierpliwie na to co przyjdzie,wyjdzie i kiedy ;-)
 
reklama
Czekamy, czekamy ;-) już mi się zaczyna nudzić :-D;-) Ale górne "jedynki" są na prawdę na wylocie - jeszcze niedawno były jakiś milimetr od krawędzi dziąsła, a teraz praktycznie już na samym dole, ale nadal się nie przebiły... :-)
 
Do góry