reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

Stosowałam. Basi najbardziej jednak pomógł dentinox. No a jak już naprawdę ciężko i temperaturka była (przy ostatnich tak było - miała 38,9 to już tylko syropki przeciwbólowe - np ibum czy paracetamol). A wiecie co mi lekarz powiedział? Że jest coś takiego jak katar 'na ząbkowanie' więc nie dziwić się jak w tym czasie dzieci więcej kichają :) U nas zębów 14. Mam nadzieję, że teraz się uspokoi trochę.
 
reklama
U nas jeszcze ledwo nie wyszły całe dolne 2 to już patrze ostatnio a do góry przebija się prawa 4 i zaraz lewa będzie szła bo dziąsła mocno opuchnięte .O dziwo mały dobrze znosi te 4 , marudny strasznie był tylko przy 2 i czasem popłakiwał więc u nas nurofen szedł w ruch bo dentinox miałam wrażenie że tylko na chwilę pomagał więc dałam sobie spokój . Teraz gdyby nie to że miał kilka dziwnych kup i pchal tak głeboko paluchy do buzi to bym w zyciu nie powiedziała że mu te 4 idą . Ale za to przy 2 załapał choróbsko i do tej pory mu sie trzyma i przejść nie chcę :dry:
 
Aga7151 gratuluje zabeczków...ale wy duzo juz ich macie :)
Nam dopiero wyszła dolna lewa 4 czyli mamy 9zabków
 
Dziewczyny zazdroszcze, pozytywnie. Chciałoby mi sie, żeby Mały był już po ząbkowaniu.
Ostatnio w temacie przeszliśmy 3-dniową gorączke w zakresie 37,5-39,8.
A zebów wciąż 6...
 
reklama
U nas jest totalna masakra z zębami.Od kilku dni idzie małej 8 zębów na raz :szok::szok:
Na razie przebiły się 2 ,zostało jeszcze 6
ufff.... oby mieć to już za sobą .
Nowe perełki to górna lewa czwórka i dolna prawa trójka :tak::-):-)
Obecnie mamy 10 ząbków
 
Do góry