reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

As gratulacje dla Karolinki. U nas idą 4 i 3. Górne 4 już wyszły, teraz czekamy na dolne... Tragedii nie ma, ale z usypianiem wieczornym już nie jest tak kolorowo - np. dzisiaj zasnął jakieś 20 minut temu, masakra - a już zasypiał tak ładnie o 20...
 
reklama
Gratuluje nowych zębiszczy :-D

U nas w końcu po ponad miesięcznym oczekiwaniu przebiły się górne 4, dolne napuchnięte na maxa więc czeka nas jeszcze dłuuuga droga pełna marudzenia , wiszenia na rączkach i płaczu ...całe szczęście nocki w porządku :tak:
 
U nas też ząbkowanie pełną gębą i hurtowo. Idą czwórki i trójki. Dolna jedna czwórka i jedna górna się ostatnio przebiły oraz 2 dolne trójki,jeszcze górna czwórka została i górne trójki-dziąsła napuchnięte i Adasiek nadal marudny więc pewnie niebawem wyjdą. A potem będzie już z górki,kilka miesięcy przerwy,potem już tylko piątki i z głowy ząbkowanie będzie :)
 
wątek coś zastygł.
u nas w natarciu czwórki.
ilośc kup zwiększona, bardziej zielone, dziś nawet ze śluzem, więc może któraś na dniach się ma zamiar przebic.
stan uzębienia 8szt ;-)
 
Cisza bo i u nas nastała zębowa cisza:-) Na chwilę obecną mamy 16 zębolków i chwilę na odsapnięcie przed natarciem piątek.
 
U nas po wielu miesiącach oczekiwania przebiła się w kńcu górna 3 :D więc już mamy 13 zęboli jeszcze tylko trzy ...póki co :p pozostałe tez już widać że blisko ;)
 
reklama
ojj no Wasze maluchy znacznie wcześniej ząbkowały. ale przynajmniej na chwilę obecną macie juz spokój. :tak:
u nas do kompletu pozostały 4 trójeczki jeszcze,ale to pewnie długo potrwa.
z 3 dni temu wyrżnęła się ostatnia czwórka. ;-)
 
Do góry