reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

Gratuluję ząbków :)

Przejechałam Laurze po dziąsłach i czuje na dole na srodku takie jak by zgrubienie ostre :szok: czy to wychodzący ząb ?? problem jest taki ,że nie daje sobie zobaczyć do buzi .. musze poczekać aż zaśnie
 
reklama
U nas to slinienie wystepuje od kad mala skonczyla 3 miesiace (teraz ma 7) ale zabkow jeszcze nie widac. wszystko caly czas wklada do buzi, czesto ma takie napady zlosci, trze wtedy raczkami kolo ust, tak jak by chciala sie podrapac po dziaslach. zastanawiam sie czy pierwszy zabek wyjdzie juz niedlugo.
 
Przejechałam Laurze po dziąsłach i czuje na dole na srodku takie jak by zgrubienie ostre :szok: czy to wychodzący ząb ?? problem jest taki ,że nie daje sobie zobaczyć do buzi .. musze poczekać aż zaśnie

nieeeeeee
pieszczoszka nie zostawiajcie nas samych na placu boju (chociaż Laura msc starsza jest)
aaaaaaaaa!!!!:no::no::no::no::no::no:


joanna- u nas to ślinienie od 3msc, reszta objawów podobna a zębów jak nie było tak nie ma, Młody ma skończone 10msc:nerd:
 
kochana zeba dalej nie widac;) wiec nie ma jeszcze:) jak wyjdzie to dam znac;) wiec puki co jestesmy razem hehe:D

a pare dni temu nic nie czułam na dziaslach wiec z dnia na dzien cos sie pojawilo:) u ciebie tez tak pewnie bedzie;) pocieszajace jest to,ze im zeby pozniej dziecko ma tym lepiej;)
 
Pieszczoszka to zab ,napewno hehe i juz przebity my aktualnie mamy taka kreske -dziurke tzn 8 zab sie przebił wiec wiem jak to wygloda na biezaco , no u nas tak do tygodnia kazdy po tym peknieciu sie pokazywal tzn juz jutro mozesz zobaczyc pewnie kreske biała....gratulujemy
 
reklama
Do góry